PASĀKUMI

29.mai
piektdiena

ANATOMY OF I (death/thrash metal, Holland), SADISTIK FOREST (death metal, Finland) + BIOMORPH (technical metal), STAGNANT PROJECT (extreme metal)

A Nice Place, Citadeles iela 2, Rīga
29.05.2015. 20:00
5 EUR

ANATOMY OF I (death/thrash metal, Holland)

www.facebook.com/pages/Anatomy-of-I/265050776615?sk=timeline

Grupu 'ANATOMY OF I' 2009. gadā izveidoja Michael Dorrian (ģitāra, vokāls) kopā ar ilggadējiem draugiem Steve Di Giorgio (DEATH, TESTAMENT, SADUS) and Dirk Verbeuren (SOILWORK, SCARVE, ABORTED). 

'ANATOMY OF I' mūzikas stils ir thrash/death metāls specifiskā eksperimentālā avandgarda formā. Grupas mūzikas stils ir radies, ietekmējoties no 70. gadu jazz/fusion līdz pat grindcore.

Tā kā Steve Di Giorgio un Dirk Varbauren aktīvi darbojas citos projektos, viņu vietā grupas sastāvam šobrīd ir pievienojušies bundzinieks Edwin van den Eeden (ex-SINISTER) , basģitārists Roderick Ras (HOUWITSER) un ritma ģitārists Frederick Ras.


________________________________

SADISTIK FOREST (death metal, Finland)

www.facebook.com/entertheforest/timeline

Grupa 'SADISTIK FOREST' no Oulu, Finland ir dibināta 2007. gadā, kad, iedvesmojoties no Amerikas death metal grupas Possesed, ģitārists Antti Heikkinen (ex-Fall of Man, VIHA) nolēma izveidot grupu, kas spēlēs brutālu, nežēlīgu un nepiedodošu nāves metālu. 

Muzikāli 'SADISTIK FOREST' ir death metal ar thrash un black metal iezīmēm, un grupa, kas ciena klasiskā ekstrēmā metāla tradīcijas un mērķē tikai uz bezkompromisa māksliniecisku rezultātu. 

Līdz šim grupa ir izdevusi divus un raksta trešo studijas albūmu. Grupas sastāvs: Antti Heikkinen (ģitāra), Markus Makkonen (vokāls, basģitāra), Vesa Mutka (bungas) un Matti Salo (ģitāra)

______________________

Support:

BIOMORPH (technical metal)
www.facebook.com/BioMorph/timeline

STAGNANT PROJECT (extreme metal)
www.facebook.com/stagnant.project/timeline

Sākums pl. 20.00
Biļetes: 5 euro

https://www.facebook.com/events/1467095576914409/

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.