PASĀKUMI

18.apr
sestdiena

ATCELTS! Alternative.lv Mūzikas balva 2020

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
18.04.2020. 20:00
Bez maksas

18. aprīlī rokmūzikas bārā Nemiers labākajiem, aktīvākajiem un alternatīvākajiem pašmāju mūziķiem tiks pasniegtas Alternative.lv Mūzikas balvas.

Balvu sadalīšanas kārtība paliks nemainīga. Pirmajā kārtā pašiem mūziķiem un jebkuram interesentam būs iespēja pieteikt savus favorītus kādā no kategorijām. Pēc iesniegto pieteikumu apkopošanas sāksies interneta balsojums, kurā portāla apmeklētāji noteiks labāko grupu piecinieku. Tālāk jau īpaši izraudzīta žūrija, kuras sastāvā ir pašmāju alternatīvās mūzikas pazinēji, izvēlēsies uzvarētāju.

Izņēmums kā ierasts būs balva „Zelta Bumbieris“, kurā laureātu noteiks tikai tautas balsojums, un „Alternative.lv specbalva“, ko portāla komanda pasniegs par īpašiem nopelniem Latvijas alternatīvās koncertdzīves veicināšanā un attīstīšanā.

Sīkāka informācija par Alternative Mūzikas balvu 2020 jau drīzumā!

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.