PASĀKUMI

19.feb
trešdiena

Alcest {fr} Birds In Row {Fr} Kaelan Mikla {Is}

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
19.02.2020. 19:30
No 18 EUR

Rīgā ar vienīgo koncertu Baltijā atgriežas "Alcest"!
"Alcest" ir viena no vadošiem metālgrupām Francijā, kura sākuma bija vokālista Neige blackmetal soloprojekts, bet pārtapa par eksperimentālo post-roka un shoegaze kolektīvu.
Kopumā, no 2000. gadā grupa izdeva piecus albumus, ka arī dažus longplejus un splitus. 2005. gadā iznāk albums "Le Secret", ar kuru "Alcest" sāk devēt par blackgaze žanra pamatlicējiem. Bet ceturtā "Shelter" (2014) albumā skaidri bija dzirdāms shoegaze žanrs, bet piektajā albumā "Kodama" (2016) viņa atgriežas pie pierasta blackgaze skanējuma.
Tagad "Alcest" prezentēs Rīgā savu sesto albumu "Spiritual Instinct":
"Mēs esam ļoti priecīgi, beidzot, izzinot mūsu Eiropas tūres datumus. Kopā ar mums tūrē piedalīsies Birds In Rows no Francijas un Kaelan Mikla no Islandes. Mēs ar nepacietību gaidām tikšanos ar jums!".

Biļetes pieejamas no plkst.10:00 9.oktobrī vietnē ticketshop.lv.

Komentāri

direktors 17.02.2020. 22:27
Jā, "Kælan Mikla", domājams ir tā vērtas, lai novērtētu koncertizpildījumā. Pirmo reizi klausījos - nu, jā, darkwavesynth, normāli, otru reizi ievērtēju - oi, jo..tvai - tas ir kruta, zvērīgi labi, trešreiz jau klausos - ēēē, kur jūs stiepjat mani - vēlos šo klausīties nepaguris. Tiešām labas dziesmas - Myrkrið Kallar un Kalt.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.