PASĀKUMI

29.mai
piektdiena

2DMFEST post rock/grunge/alternative part I

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
29.05.2015. 20:00
5 / 6 EUR

29. maijā klubā uzstāsies tādas apvienības, ka Quanaba, So Lucid Electreec Feel, Nation Vibe, Sunhenge. Īpašais viesis ir grupa Karmafree. Biļetes cena: 5 EUR Biļetes cena uz divām dienām uzreiz: 6 EUR

Jaunās rokmūzikas festivāls 2DMFEST

29. un 30. maijā klubā Melnā Piektdienā piedāvās post rock, grunge un alternatīvo mūziku no Latvijas.
Festivāla nosaukums atšifrējas, ka DIVU DIENU MINI FESTVĀLS.

29. maijā klubā uzstāsies tādas apvienības, ka Quanaba, So Lucid Electreec Feel, Nation Vibe, Sunhenge. Īpašais viesis ir grupa Karmafree.
Karmafree ir vienīgais live-looping duets Latvijā. Visas skaņas veidojot tikai ar basģitāru, vokālu/beatbox un cilpmašīnām. Karmafree ir sadarbojušies ar 2 ārzemju indie leibliem- britu Live and Dangerous (izdodot dziesmu Invisible), kā arī Īru Elekrokore (kuri ir izmantojuši dziesmu Fragile vispasaules indie dziesmu izlasē). Karmafree dzimtene ir Londona, Apvienotā Karaliste. Grupa koncertēja Anglijā, Baltkrievijā un Baltijas valstīs.

Karmafree - FRAGILE
https://www.youtube.com/watch?v=sxzbCRU6x7A

30.maijā būs iespēja rokfestivāla apstākļos dzirdēt tādus latviešu post roka pārstāvjus
kā Marta Migla, Plastic Dummy, The Black Tea, Loud un speciālus viesus no Ventspils Windlines.
Windlines skanējums pamatoti tika salīdzināts ar Dead Letter Circus, Karnivool, ko pārlieconoši var nosaukt par Austrālijas skanējumu. Šā stila labākās tradīcijas paņemtas no Deftones, Korn un 30 stm.

Sākums: 20.00 
Vaļā: 19.00 
Biļetes cena: 5 EUR 
Biļetes cena uz divām dienām uzreiz: 6 EUR

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.