PASĀKUMI

18.apr
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
18.04.2018. 20:00
Bez maksas

20 minūtes slavas
Ja vēlies piedalīties, sūti ziņu uz depo@klubsdepo.lv.
Ieeja BRĪVA

Miglas zona (alt rock)

Grupa radās 2017. gada decembrī. Sākotnēji - grupas formāts bija duets, ko veidoja solists un ģitārists, taču laika gaitā apauga ar pārējiem instrumentālistiem.
Grupas rokraksts ir melodiskums viņu roka dziesmās. Žanriski ''Miglas zona'' cenšas neturēties rāmjos, bet gan eksperimentēt ar apakšžanriem, skanējumu, skaņdarbu uzbūvi utt. Šobrīd grupas skanējuma virzība ir klasisks, tīrs alternatīvais roks.
Grupas dalībnieki raksta dziesmas par tēmām, kas var skart pilnīgi ikvienu cilvēku uz pasaules: par mīlestību, par cilvēkattiecībām, par patriotismu, sociālām tēmām un ne tikai. Patlaban grupa paralēli dziesmu sacerēšanai arī darbojas studijā, ierakstot savu pirmo albumu.

Grupai pilnā sastāvā, šis būs pirmais koncerts.

Miglas zonā spēlē: Kristaps Akmeņkalns (vokāls, ģitāra), Rihards Plešs (ģitāra, bekvokāls), Anna Andžāne (taustiņi, bekvokāls), Kārlis Leimanis (sitamie instrumenti).

https://www.facebook.com/miglaszonaband/
https://soundcloud.com/miglaszona
https://miglaszona.bandcamp.com/

Jaunogres stacija (alt. Rock)

Grupa radusies 2017. gada jūlijā, sanākot kopā cilvēkiem no vairākiem citiem ansambļiem. ''Stacijas'' skaņas meklējamas elektroniskā virzienā ar filozofiskākiem tekstiem, par miglu, par noslēpumaino, par to, ka katrs domājam savādāk. Patlaban ''Stacijā'' spēlē: Ģirts Bogdans (bass), Kristīne Ēdolfa (vokāls), Rihards Plešs (ģitāra, bekvokāls, programmētās bungas).

https://www.facebook.com/jaunogresstacija/

NeimoM (indie)

Mārtiņš Neimanis - Vokāls, ritma ģitāra
Jānis Kašs - Solo ģitāra
Sandis Elsts - Bass
Egils Rupenheits - Bungas

Ir piedalījušies Radio "Naba" organizētajā konkursā "Hadrons 2018.", kurā ieguva otro vietu. Vēl bijusi dalība nelielā konkursā Ikšķilē. Šī būs mūsu pirmā uzstāšanās ārpus konkursiem.
https://www.facebook.com/NeimoMusic/
https://www.youtube.com/user/Neimomusic
https://open.spotify.com/artist/4hi4AM65Ezhi7V9jOUCzgY

Soul Destroyer (heavy metal)
https://www.facebook.com/souldestroyermetalband/

Lai arī "Soul Destroyer" pirmsākumi meklējami jau kādu strēķīti atpakaļ, pirmie koncerti apvienībai bijuši pavisam nesen. Tik ļoti nesen, ka 18.04. klubā "Depo" grupa sniegs savu otro koncertu.
Neskatoties uz to, vērā ņemams laiks ir pavadīts mēģinājumu telpās, apkopojot un slīpējot dažādas, skaļas idejas. Kuras summējas četru muzikāli pieredzējušu grupas dalībnieku enerģiskā, trīsbalsīgā sniegumā.

Jurģis Spunde - ģitāra/ vokāls,
Augusts Mikulanecs - ģitāra/ vokāls,
Edgars Špengelis - bass/ vokāls,
Āris Zāns – bungas

Cruel Balance (smagais metāls)
https://www.facebook.com/CruelBalance/

Dalībnieki:
Toms Skrinda - ģitāra
Jēkabs Čivkulis - bungas
Čiro Tipaldi - vokāls/ģitāra
Katrīna Čivkule - basģitāra

Grupa ir neliela koncertu pieredze, piedalījusies dažos konkursos.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.