PASĀKUMI

21.
piektdiena

100 baltas dvēseles

Valmiermuiža, Valmiermuiža
21.07.2017. 21:00
Bez maksas

100baltasdveseles klātesošos priecēs ar lirisku un mierīgu mūziku, ļaujot saplūst ar silto vasaras nakti un zvaigžņotajām debesīm. Ierastajam trio: Mārtiņam Jansonam, Ivaram Krastam un Alisei Jostei šovakar pievienosies arī ģitārists Kārlis Josts spēlē arī grupās ( „Laika Suns”, „The Sound Poets”), elektronikas pārstāvis Pēteris Pāss un bundzinieks Jānis Burmeisters (spēlē arī grupā „Tesa”), izjusto skanējumu padarot vēl niansētāku un krāšņāku.

_____

Par grupu:
Viņu pirmais albums „Jūtīgs un atdalīts” iznāca 2009.g. un tika nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai par labāko debiju. Toreiz tā skanējumu varēja raksturot kā pieklusinātu un atmosfērisku.
Otrajā albumā „Vienaldzība” (2016.g.) akcents likts uz eksperimentiem ar elektronisko skanējumu. Albumā iekļautas 12 kompozīcijas, kurās līdzās Raiņa dzejai izmantotas arī angļu romantisma dzejnieka Bairona vārsmas angļu valodā, kā arī režisora un dramaturga Andra Kalnozola, aktrises Gunas Zariņas un grupas līdera Mārtiņa Jansona teksti.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.