PASĀKUMI

1.
sestdiena

1/2H 1/2W [LV] un 2g [PL] koncerts

ONE ONE, Sarlotes iela 18A, Rīga
01.07.2017. 21:00
Ieeja par brīvu

1/2H 1/2W (vai PuseH PuseW) ir piecu (reizēm vairāk) dalībnieku apvienība no Rīgas. Daudzbalsīga abstrakcija, algoritmiskā mikro slāņošana, binaurāli iestarpinājumi, frekvenču pārklāšanās, formanta ekvalizācija un kompresija kombinācijā ar nekvantizētu struktūru un raupju faktūru klausītājam veido neaizmirstamu pieredzi.

2g šķietami vienkāršs, atkāpjoties viennozīmīgai klasifikācijai, trance kompozīcijas apskatot tuvāk, atklāj procesuālo sarežģītību un strukturālo disciplīnu, tajā pašā laikā nezaudējot telpiskumu un svaigumu. Sastāvā: Bartek Kuźniak, Marcin Bijak, Maciej Polak un Kostas Georgakopulos pieredzējuši mūziķi, kas pazīstami ar tādām atzītām un ievērojamām grupām un projektiem kā Progrram, 3 Metry, Sub Spa Deadcan vai Pin Park.

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.