ALTERNATIVE.LV MŪZIKAS BALVA PRE-VOTING

Piesaki grupas Alternative.lv mūzikas balvas balsošanai

2020. gada 18. aprīlī mūzikas portāls Alternative.lv pasniegs apbalvojumus aizvadītā gada cītīgāk strādājušajām grupām. Uzsākts priekšbalsojums, kurā katram ir iespēja pieteikt grupas, kas cīnīsies par iekļūšanu balsojuma finālā.

Tieši tādēļ zemāk esošajos laukumos aicinām ierakstīt tās grupas, kuras, Tavuprāt, ir pelnījušas cīnīties par balvām! Informācija tiks apkopota, lai jau pavisam drīz sāktu lielo balsošanu, tāpēc būsim priecīgi par ieguldīto laiku, iesakot pēc iespējas vairāk!

(Nav obligāti aizpildīt visas nominācijas)

Gada albums

Albums grupai ir kā bērns - kopīgi radīts, ilgi nācis un pēc tam atlikušo dzīvi daudzināts, neskatoties uz to, ko citi par viņu saka. Mūsuprāt, visas grupas, kuras ir izdevušas pa albumam, ir pelnījušas īpašu apbalvojumu par devumu Latvijas alternatīvajai skatuvei, taču šajā reizē vēlamies atrast to vienu apvienību, kuras ‘bērns’ būs visvairāk iepaticies arī citiem.

Gada video

Labs videoklips ir labi sakomponētas dziesmas, laba ieraksta un laba operatoru darba kopīgs rezultāts - ļoti sarežģīta nominācija. Tomēr arī aizvadītajā gadā ne viens vien ir spējis pārsteigt publiku ar materiālu, kam gribas spiest uz atkārtošanas pogas.

Labākā jaunā grupa/cerība

Visbiežāk uz katru mūziķi ir trīs vai četras grupas, tāpēc jaunie projekti dzimst un mirst. Tieši tāpēc mēs vēlamies īpaši izcelt tās jaunās apvienības, kas ir spējušas savākties, lai radītu gan jaunu mūziku, gan nākotnes cerību Latvijas alternatīvajai skatuvei.

Zelta Bumbieris

Nominācija, kas iekļauj gan zeltu, gan bumbierus gluži vienkārši nevar būt slikta nominācija. Alternative.lv klasiskākā un tradīcijām apvītākā balva ‘Zelta bumbieris’ arī šogad atradīs to grupu, kas ir bijusi ļoti, ļoti, ļoti alternatīva pārākajā pakāpē.

JAUNUMI

PASĀKUMI

20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
8.nov
svētdiena

Cult of Fire / Malokarpatan

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS