FORUMS

skatuves kultūra

Nigērijas Princis 06.11.2016. 22:49
Es par šo smējos vairāk nekā vajadzētu, labākais koncerta apskars ever! "bundzinieks konstanti pēc katras dziesmas taisa kardana vingrinājumus" un solists, kurš saujiņu apmeklētāju aplej ar ūdeni. :D Ģeniāli!! :D
Ja es kādreiz beigšu zviegt, tad uzrakstīšu piekrītošu komentāru, ka šajās dienās vairums grupu izskatās forši internetā – nu, tur smuki klipi, jo kādam no čomiem ir kruta kamera utt – bet koncertā sūds vien sanāk. Bet no otras puses ir kruta, ka džeki cenšas un dara, nevis dirš internetā. Tiesa, tas nenozīmē, ka viņiem nepienākas pamatota kritika, un šajā gadījumā tā izklausās pamatota. Jo, bļe, seja–>ūdens... Viņš vēl varēja stikla ūdens pudeli iemest četros skatītājos! :D
klausītājs 06.11.2016. 19:03
Tad vakardien mp bija tas helloween party(novēlojies gan, bet ko padarīsi) ar šī brīža diezgan aktuālām metal blicēm, kuras skaitās labas
un šo to sasniegušas. Sagribēju paskatīties un pie viena parādīt savai otrajai pusītei kārtīgu metalšovu, kura no šādas mūzikas nesajēdz principā neko un nekad nav bijusi uz smagās mūzikas koncertu nekad dzīvē.
Sākās viss ļoti laicīgi 21:00 kā arī bija paredzēts, kas patika. Uzkāpa pirmā grupa, tad nu sākās pasākums un diezgan ātri es sapratu, ka viss ir pilnīgā dirsā.
Pirmā grupa ar nosaukumu 'stagnant project' kuriem ir ļoti profesionāli ieraksti, vairāki profesionāli klipi, kuriem principā jāskaitās profesionāliem mūziķiem bija pilnīgs Sūds.
Bija domāts kkāds intro, kura laikā skanēja kaut kādas krievu tautiskās melodijas, kas man likās tā īsti nesaprotami, jo tas bija domāts kā joks or something..Nesapratu gan kur jāsmejās paši krievu tautības, uz skatuves viens teikums latviski viens krieviski. Par ko viņi tur paņirgājās tiešām tā arī nesapratu.
Puiši savas dziesmas nejēdz pieteikt....vienkārši starp dziesmām uzvedās kā grupas, kuras uzstājas Depo - 20 min slavas,pat tur bieži vien ir redzēta kulturālāka attieksme pret skatītājiem. Man šķita, ka profesionāli mūziķi, vai vismaz tādi, kuri tiek atzīti par labiem, starp dziesmām nedročī savus instrumentus. Šeit gluži pretēji bundzinieks konstanti pēc katras dziesmas taisa kardana vingrinājumus, ģitārists tarkšķina kkādus random rifus... respektīvi taisa vienkārši troksni. Sviests. Brīžiem nesapratu, kur dziesma sākas, kur beidzas.
Nākošā grupa - Sidechain retreat. Kurus arī ļoti gribēju redzēt, jo cik pirms pasākuma pačekoju internetā, tad likās, ka šie spēlē tādu amerikānisku hardkoru, kas man patīk. Jāatzīst, ka skatuves kultūra šiem salīdzinot ar iepriekšējo grupu bija tiešām līmenī. Dziesmas tika pieteiktas pārējai grupai "aizveroties", nekādu lažu, viss forši, cilvēku pilna zāle sanākusi, visiem patīk un klausāmies, un skatāmies līdz brīdim.
Ārā ziema,zālē neviens tā baigi neārdās, neskaitot pāris piedzērušos jauniešus, pēkšņi dziesmas vidū vokāls izdomā "atsvaidzināt" publiku vienkārši pārlejot skatītājus ar ūdeni no glāzes... Mums ar lēdiju trāpija abiem tieši tā skaisti uz sejām...Bļeģ, izcili... Vēlāk tas atkārtojās reizes trīs.. jāatzīst, ka jau pēc pirmā šitā izgājiena visi skatītāji elementāri aizmuka malā.. tikai mēs kā lohi ļāvām sevi apliet vēl divas reizes, kamēr arī mēs neizturējām un aizgājām prom...Žēl, man ļoti patika mūzika, bet nu desmit balles, vokāl, labs veids kā tikt vaļā no saviem skatītājiem un konci spēlēt tukšai zālei... Tai pat laikā puisis neskaitāmas reizes aicināja skatītājus uz circle pit. Are you kiddin me?? Tur nav neviena, kam taisīt to circle pit, jo tu visus cilvēkus vienkārši aizbiedēji! Pilnīgs wtf.
Pēdējos gan nedabūju dzirdēt, jo bija jau jāskrien uz pēdējo autobusu...
Bet nu,jā.. esmu drausmīgi vīlies ar skatuves kultūru no šādām grupām, kuras itka spiež uz kvalitāti, tai pat laikā uzvedas kā ...lohi.
Vai mums kā klausītājiem ar to ir jāsamierinās? Vai man jāatdod 10 eiro, lai skatītos haotisku uzstāšanos, vai lai tiktu vnk nolietam ar ūdeni? Es neko nesaku, kad ir pilna zāle un cilvēki ir kā siļķes mucā, tad pat paldies pateiktu, bet ir taču jāskatās ko un kad Tu dari.
Lapas: 12

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.