FORUMS

Meklējam grupas biedrus

swizlis 13.02.2019. 00:11
heyo, meklēju grupu, kurai ir vajadzīgs bundzinieks. Bungas spēlēju sen un grupā esmu spēlējis pēdējos 2 gadus. Atrodos Rīgā. tswizzle101@inbox.lv
Ralfs 10.02.2019. 20:50
Sveiki. Vēlētos izveidot grupu lidzīgu Underoath, Silverstein. Pats varu veikt clean vocals un dziesmas vārdus rakstīt. Meklēju screaming vocals, 2 gitaristus, bundzenieku un bas gitaristu.
Ja ir velme raksti ralfs.virkstenis@gmail.com
Darja 06.02.2019. 18:05
Hi!
Meklejam BUNDZINIEKU!!!
Spelejam, hmm....neriktigi smago, bet uz so pusi muziku. Ir ari dazi demo ieraksti, ko var noklausities!
Pasi esam jauniesu gruppa (+/-18 gadu veci)
1.) vissvarigakais - velme!
2.) spelesanas pieredze nebus par lieku
Ja atbilsti 1. punktam - dod zinu!!! ;)
e-mail: darjakarina@mail.ru
facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100013830284902&ref=bookmarks
Ricky 03.02.2019. 23:26
Gribu dziedāt kādā grupā, vēlos pamēgināt sevi kā vokālisti . tad redzēs ,kas un kā sanāks . Man 18 gadi .
rickypo@inbox.lv ļoti gaidīšu jebkuru piedāvājumu
Superpuika (Vokāls meklē grupu) 06.12.2018. 23:39
Čau visiem!
Atvainojos, ka te postoju, bet šeit forumā gļuks, kas neļauj jaunus postus taisīt.
Kaut arī šis žanrs nav populārs Latvijā, ceru atrast līdzīgi domājušos. :)
Vēlamā ievirze: kaut kas uz It Prevails/Architects, jaunais Bring Me The Horizon skanējums. Personīgi, ne pārāk patīk djentīgi gabali.
Tātad meklēju vai nu grupu, kurai es būtu pēdējais puzles gabaliņš vai arī līdzīgi domājošus mūziķus: bundzienku, ģitāristu/s, basistu. Esmu atvērts arī idejām paeksperimentēt ar klasikās mūzikas instrumentiem vai arī skanējumu.
Ļoti cienītu, ja atsauktos tikai cilvēki, kuriem ir vēlme to darīt nopietni, nevis nedēļas nogales mēģinājumu telpās "iečilot" un pasūkt aliņus! :)
Gribētos veidot gabalus, kuriem var melodisku pabļaut līdzi ne tikai tukši bļaut līdzi (vocal references It Prevails, BAD OMENS - Careful What You Wish For). Ar clean vokāliem - ar šiem iet pašvakāk, bet ticu, ja pieliek roku, tad tos arī var uztrenēt.
Man ir pieredze gan ierakstu studijās, gan uzstājoties festivālos un klubos. Laiks iekustināt LV smagās mūzikas skatuvi :)))
Ja ir interese, droši raksti e-pastu uz tevpienacispasts@gmail.com, pastāsti, kādu instrumentu spēlē varbūt atsūti kaut ko paklausīties, ja ir skices.
a 06.12.2018. 23:32
a
Gatis 29.11.2018. 01:18
Sveiki!Es labprat dziedu!Veletos pameginat un tad jau redzetu kaa sanak!
Bruno 09.03.2017. 21:38
es esmu bassists gribu spelet gruppa
Nigērijas Princis 02.01.2017. 19:09
"Reāls rockn’roll ir mūsu dzīves pamatā"; "Arī pop/indie rocks un electronica tiek baudīts uz pilnu klapi".
No šī reālā rokenrola, šķiet, var sanākt tikai reāls Liepājas roks. :(
Kalvis 25.12.2016. 11:43
Hei visiem Ziemassvētkos! Mēs ar čomu meklējam biedrus, kuri kaifo, spēlējot giču, bungas, piano, u.c instrumentus kā arī dziedot. Svarīgi, lai baudījums tiešām būtu tās lietas darīt un kopā to baudu gribam audzēt līdz debesīm un kaut ko arī sasniegt ar šo visu. Reāls rockn’roll ir mūsu dzīves pamatā, tādējādi viss kas ap šo grozās ir mūsu interešu lokā. Arī pop/indie rocks un electronica tiek baudīts uz pilnu klapi.
Pašlaik tiek coveroti daži gabali un improvizājam blūzu ar rock/metal pieskaņu.
Zvani man 20193903 (Kalvis) vai 28971124 (Kristaps)
Lapas: 12

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.