FORUMS

vajadzīga telpai ierakstiem

jautājums 25.12.2016. 20:04
tas ir kalvis bormanis or what?
lol 25.12.2016. 13:21
Ja tava izpratne par telpas apstrādi sākās un beidzās ar olu kastēm, tad privātai telpai ir stipri par agru... Bez tam - jūs neatradīsiet telpu, kuru jums kāds dos par velti. Un stipri izdevīgāk ir noīrēt telpu kādā VG vai FT studijā, nekā maksāt īri par savu privāto telpu un pirkt aprīkojumu.
Kalvis 25.12.2016. 11:43
Again, happy christmas, guys D Par vēl vienu tēmu: man nepieciešama telpa, kur var dzīvot un trakot ar bungām, vokālu, giču kaut trijos naktī un nevienam tās skaņas netraucētu. Vai nu pagrabs vai bēniņi vai parastā dzīvoklī, bet skaņas izolācijai ir prioritāra nozīme. Protams nedrīkst būt mitrs gaiss, kas kaitētu instrumentam. Ar naudu ir ļoti švaki, tādēļ aizmirsti par “izīrē taču studiju, vecīt” komentāriem. Ir zināms par metodi sienas nopolsterēt ar olu kartonu, bet vai vecā mājā ar plānām sienām tas tiešām naktīs dod citiem pilnīgu mieru, es neesmu pārliecināts nemaz. Vai tev ir kādi ieteikumi šai sakarā kur tādu sameklēt jeb /draugi/paziņas, kam ir šāda telpa?

Var man sakontaktēt caur 20193903 (Kalvis)

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.