FORUMS

trešdien, 18.12.13 Nabaklab Džema sesija Keith Richards 70

p3 16.12.2013. 14:57
18. decembrī, 19.00, klubā „Nabaklab” notiks džema sesija par godu Keith Richards 70 gadu jubilejai. Džema sesijā uz skatuves kāps gan profesionāli mūziķi, gan iesācēji. Skatītāji pasākumu varēs baudīt sēžot speciālos sēžam maisos.
Keith Richards ir viens no grupas The Rolling Stones dibinātājiem un tiek atzīts par 10 labāko ģitāristu pasaulē. Četrpadsmit no viņa sarakstītajām dziesmām kopā ar Mick Jagger ir iekļautas „Rolling Stones” žurnāla 500 labāko dziesmu sarakstā.
Keith Richards ir kļuvis par vienu no ikoniskākajiem ģitāristiem. Par godu viņa 70 gadu jubilejai notiksies džema sesija, kurā tiks izspēlēti gan „The Rolling Stones” gabali, gan arī to variācijas, kā arī notiks brīva improvizācija.
Džema sesijā piedalīsies gan amatieru mūziķi, gan profesionāļi. Pasākumā piedalīsies mūziķi no tādām grupām, kā „Jūdas graši”, „Burned In Blizzard” un citi.
Džema sesiju klausītāji varēs baudīt ērtos sēžam maisos no pupumaiss.lv.
Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.