FORUMS

Recording

Aikucs 08.10.2014. 15:03
Drugs Work Fine :D
Aikucs 08.10.2014. 15:03
Drugs Work Fine :D
Skan 08.10.2014. 14:46
Sveiks, mūziķi!
Vēlamies Tevi informēt par lietu, kas Tev ir aktuāla, ja vēlies vēlies realizēt savu ideju ausīm taustāmā veidā - jauna ierakstīšanās opcija galvaspilsētā, tās centrā.
Īsumā par studiju: mikrofoni - ojojoj, dzelži - uhh, cenas wow.
Labi, un tagad mazliet nopietnāk.
Varam kvalitatīvi ierakstīt Tavu grupu dzīvajā – vienā piegājienā, 16 kanālos ar izšķirtspēju 96Khz/24 ar akustiskajām bungām, kuras aprīkotas ar trigeriem. Vokālam ļoti kvalitatīvi mikrofoni + A klases lampu priekšpastiprinātājs un kompresors. Divas pilnībā aprīkotas ģitāristu "darba vietas", basa stūrītis un arī aprīkojums taustiņniekam. Akustiskās sienas, reflektori, siltas un mājīgas telpas - ideāla vieta, lai Jūsu skaņa realizētos par 100%.
Tagad mazliet plašāk.
Interfeisi un iespējas
Ierakstu nodrošina vai nu Focusrite Liquid 56 ar Focusrite Octopre MK2 paplašinājumu, kas ļauj rakstot analogās bungas izmantot 8 kanālu kompresoru, vai arī 18-kanālu ESU ESI 1080.
Preampi un cita tehnika
Vokālam, ja protams neapmierina Liquid tehnoloģija no Focusrite, izmantojam PRO MPA2 divkanālu lampu preampu ar stereo panorāmas iespējām, kā arī TC Electronic kompresorus un komāpnijas DBX ekvilaizerus.
Pati svarīgākā nianse
Mūsuprāt, mikrofoni ieraksta procesā nozīmē ļoti daudz. Tāpēc esam savākuši plašu kolekciju ar visdažādākajiem mikrofoniem jebkurai ieraksta situācijai. Sākot ar to, ka bungu komplekta ierakstam un apskaņošanai izmantojam mikrofonus no tādām kompānijām kā AKG (C1000s), AUDIX (D4 un i5), SHURE (SM57), SUPERLUX (S241), SE (SE1A), vokālam savukārt RV8 no kompānijas RED, C1 no STUDIO PROJECTS, klasiskos SHURE SM58, vai supersiltā skanējuma meistaru R102 no SUPERLUX, ģitārām – SM57 vai speciāli SUPERLUX izveidotos PRA 628 MKII, AUDIX i5,basam Superlux Pro 218A – līdz beidzot ar absolūto zvaigzni AKG C747 V11 (šis ir 8. pasaules brīnums) klavierēm, akustiskajai ģitārai vai balsij...
Monitorings
Izmantojam abslūto klasiku. Yamaha HS7 un kā apakšējo frekvenču papildinājumu M-AUDIO BX8a. Focusrite Liquid 56 nodrošina līdz 4 monitoru pāriem vienlaicīga, veidojot iespēju kontrolēt skaņu pat visprasīgākajam klausītājam.

Instrumentu kontroles
Trīs ģitāru steki - Laney Ironheart IRT60 ar special designed Ironheart 412A kabu - tas smagākam galam, savukārt klīnam un vieglam draivam Bugera V55HD galva ar 412A kabinetu. Īpašiem savas skaņas mīļotājiem - BLACKSTAR METAL 5R ar Peavey Valve King 412A kabu. Basam Ashdown Blue line kombis un vienlaikus arī līnijas ieraksts ar MXR Bass DI+.
Ja nu gadījumā gribās vēl ko...
Uz vietas studijā pieejams diezgan plašs instrumentu klāsts ieraksta vajadzībām.

Bungu sets - Pearl Export Studio ar 5 trigeriem un 9 mikrofoniem, sagatavots ierakstam. Ja ir vēlme var izmantot uz vietas esošos šķīvjus.

Ģitāras – Gibson Les Paul 2010 Standart limited, Fernandes Ravelle BLK limited, Fender Jazz Bass, Fender Telecaster Cabronita Bigsby, Adam Black Orion ar SD Invader pazeminātajiem skaņojumiem

Papildus: Uz vietas pieejami: dažādi efektu bloki, ģitāras efektu pedāļi, procesori no LIne6, studijas līmeņa efektu bloki utt. Divas midi klaviatūras (61 un 49 taustiņi), midi instrumentu bloks no Roland VG20 un daudz kas cits.
Priekā!
29699632

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.