FORUMS

Nežēlojam laiku un Balsojam http://dra.lv/gLwn63 !!!

Rock`n`Roll in Arēna Riga 26.08.2013. 11:41
Sveicināti enerģiskās mūzikas cienītāji un cienītājas!!!
Vai Jūs vēlaties sajust vecā labā rokenrola devu Jūsu ausīs?
Vai Jūs esat gatavi reālam pārbaudījumam ļaut Jūsu sirdij degt un nekad nepārdegt?
MĒS VARAM TO JUMS DOD!!! Nobalsojot te http://dra.lv/gLwn63
Pavisam negaidīti priekš mums atnāca laiks, kad ir dota iespēja uzstāties Studentu Paradīzes 2013 Arēnā Rīga 11 000 jaunu un jau esošo studentu klātbūtnē, aizdedzinātu viņu sirdis ar vecā labā Rock`n`rola devu. "Spēles" noteikumi ir diezgan vienkārši - portālā draugiem.lv lapā Studentu paradīze tika atlasītas pavisam 9 grupas ar degošo velmi uzraut Arēnā un MĒS ESAM tai skaitā. 4 grupas pēc "man patīk" skaita tiks tālāk atlasītas Jelgavā klubā Četri Balti Krekli, kur atlase jau būs dzīvajā izpildījumā, kurā notrieksim jebkuru. Dārgie draugi, ceru uz Jūsu laiku, atbalstu un ceru, ka esat populāra draugu portāla draugiem.lv lietotāji.
DRAUGIEM.LV -> lapa "Studentu paradīze" (jauno mūziķu konkurss) un bliežam "MAN PATĪK" http://dra.lv/gLwn63 uz MŪSU GRUPU "DEF TRADOR (bijušie STAGE DIVERS)"
Jūsu acīm tur ir piedāvāts video ieraksts no Jums pazīstama TROKŠŅA 4, kur jau var paredzēt, kas būs, jo BŪS DAUDZ JAUDĪGĀK, INTERESANTĀK, pārpildīts ar šova elementiem un nepārprotamu enerģijas devu.
SAŅEMAMIES un BLIEŽAM "Man patīk", jo tas ir tā vērts!!!!
Novēlu neizbeidzamus panākumus Jūsu darbā, izturību, veiksmi, vienmēr smaidu uz sejas, neskatoties ne uz ko!!!
SD komanda

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.