FORUMS

MUN un G. friziere

roso 04.12.2016. 11:54
kas pie velna ir MU?
asmtz 24.11.2016. 18:34
tāda kā tvnet komentētāju šizofrēnija, tikai nedaudz labāk.
klausītājs 24.11.2016. 03:43
Lai gan es neesmu pats MU man tas n ir bijis nebijis pie pilnīgas dirsas.
BET šī ažiotāža kas ir ap mun mani mazliet fascinē. Gribat maksāt savu
anālo nodokli. Šeit jau vairāk tiek lemts nejau par to lai tiktu izputināti MU,
bet lai beigtu čakarēta sistēma, kura netika jau "dadomāta"pirmkārtēji.
bļeģ zajebaļi fb šitie aicinājumi piketēt no draugiem "hardkoristiem", kuriem
pieder reāli MU. Te tiek balsots pret to ka neMU jeb kkādas zemnieku saimniecības
un būvfirmas pieprasa saviem "darbiniekiem", lai tie dibina MU uz sava vārda tikai,
lai tiktu vispār pieņemti darbā, tādejādi maksājot visus nodokļus paši. (ok es es varbūt
esmu lohs, bet) ne tā? Ne jau valsts gribētu kārdreiz dabūt mazāk naudas bļeģ tagad
visam uzliekot ķieģeli, paši savam 'ģeniālajam nodokļu plānam'. Latvija tā nestrādā. Latvija strādā uz to, ka tiek pieprasīts piķis no katra, arī no tevis un manis. Arī no tevis,Gi. ganjau kādu dienu atnāks kkādi vīreļi un sāks prasīt - kas tas par reāli handsom čali, kuram tikko mainījās frizūra un kur viņš tādu ieguva?
Un es teikšu: "Gi. nogrieza man matus", un viņi teiks:"bļe viņai ir frizētava???"
Un es teikšu:"da zdrastvujet russajuz!!! i pašļi nāhuj!". Pēc kā viņi būs spiesti iet mājās.
the end.
(original by) Klausītājs

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.