FORUMS

Meklējam ģitāristu

lulomet 07.03.2024. 11:58
Suņu barība — veselīgs uztura avots jūsu mājdzīvniekam!
Vai meklējat kvalitatīvu un barojošu barību savam mājdzīvnieku sunim? Mums jums ir jauns lielisks piedāvājums!
"Mūsu uzņēmums" piedāvā plašu suņu barības klāstu, kas pielāgots dažādām suņu vajadzībām un gaumēm. Mūsu produkti ir izgatavoti no augstākās kvalitātes sastāvdaļām, kas atbilst augstiem pārtikas drošības un veselības standartiem.
Kāpēc izvēlēties mūsu suņu barību?
Augstas kvalitātes sastāvdaļas: mūsu barības receptes ir izstrādātas, jūsu suņa veselība un labklājība ir prioritāte.
Veselīgi komponenti: Katrs produkts ir sabalansēts, lai jūsu suns saņemtu visas nepieciešamās uzturvielas.
Daudzveidība, no kuras izvēlēties: Mums ir barības iespējas, kas piemērotas suņiem ar dažādu veselības stāvokli, vecumu un izmēru.
Ērtības: Mūsu barība tiek pārdota ērtos iepakojumos, tāpēc jums nav jātērē daudz laika jūsu suņa barībai. https://lulomet.lt/sunu-maistas/
Lureaway 28.01.2020. 14:39
Еще пока ищем вторую гитару в наш дружный коллектив :)
Robis 14.01.2020. 15:06
Joprojam meklejat?
Millionaire 22.01.2018. 18:39
Man ir jautājums. Kāpēc tu šeit meklē ģitāristu grupai, kurai ir 0 sakars ar alt.mūziku? Es spriežu pēc šī (un blakus esošajiem) gabala: youtube.com/w1pN8ZzDBM0
P.S. Palūdziet tak, lai izņem to video, jo giča ir atskaņojusies un, nu, ceru, ka saproti - tas nav profesionāli. Tā jūs neatradīsies ģitāristu. T.i., sakarīgu džeku, kurš vēlas kvalitatīvi močīt (nevis half-assed manierē).
P.P.S.Vienīgais es jūsmoju (neironiski) par vokālisti. To, ka meiča uzdrošinās tā dziedāt - tas ir super.
Lureaway 22.01.2018. 10:53
Still in looking for guitar ;)
Lureaway 03.12.2017. 12:53
Still actual :)
Lureaway 31.03.2016. 08:19
Gruppa Lureaway https://www.facebook.com/lureaway/ meklē ģitaristu.
Ja ir interese, raksti uz lureawayband@gmail.com

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.