FORUMS

Latviešu mūzika.

vartotojas 05.03.2024. 13:17
Mājas noplūdes pārbaude ir noderīgs rīks, kas palīdz noteikt strukturālās problēmas vai trūkumus mājā vai dzīvoklī. Šis tests parasti aptver dažādus elementus, piemēram, elektrības, ūdens, apkures sistēmu, sienu, jumtu, logu un durvju stāvokli. Aizpildot šo testu, jūs varat gūt ieskatu iespējamajos remontdarbos vai uzlabojumos, kas būtu jāveic, lai uzlabotu vai palielinātu jūsu mājas drošību. Tas ir lielisks veids, kā ilgstoši uzturēt mājokli ērtu, drošu un efektīvu. https://namusandarumas.lt/paslaugos/sandarumo-testas/
Džefs 30.09.2022. 13:29
Kādam ir pieredze ar UAD pluginiem?
Welcome to the UAD plugins free unlock forum: www.UADplugins.club
https://uadplugins.club/uad_plugins_crack_torrent.mp4
Metal Promotion Latvia 05.02.2021. 00:30
Jauns projekts ar mērķi apvienot vienotā sociālo tīklu kontā visus latviešu metāla un smagās/tumšās mūzikas jaunumus un veicināt popularitāti mazāk zināmiem mūziķiem, mūzikas projektiem, mūzikas pasākumiem un visa veida cilvēkiem, kas saistīti ar šāda veida mūzikas skatuvi Latvijā.
Visas Latvija smagās mūzikas jaunumi vienuviet. To nevar laist garām!
Seko un dalies ar domubiedriem! Kopā mēs spējam pacelt smago mūziku Latvijā jaunos augstumos!
Instagram @metalpromotion_latvia
Facebook @Metal Promotion Latvia
Klausītājs 11.06.2020. 00:29
Dzirdu patiesus vārdus par patiesām dzīves problēmām, kas nāk no sirds dziļumiem
tieši un bez glamūra. Kā prot - tā arī bliež!!!
Edgars 10.06.2020. 20:54
Tauta pierakstamies manam kanalam,komentejam,klausamies un dalamies! Daram savas lietas krieviski,latviski un angliski dazados stilos! Un dalaties talak ! Paldies.
Un neaizmirstat spiest SUBSCRIBE!!!
https://www.youtube.com/channel/UCbRnP22AdQiYfIEiNIcVbqQ/videos?view_as=subscriber
! 06.04.2019. 12:27
Sveicināti mūziku spēlēt gribošie ! Esmu bundzinieks,meklēju grupu kurai pievienoties,vai arī cilvēkus kas grib izveidot grupu. Atrašanās vieta Valmiera . freespeech@inbox.lv
Andrējs 02.04.2019. 10:10
Hey! meklē vēl?
es taisu bītus.. dažādus skaņdarbus! ir interese?
andre.volo@inbox.lv epasts
Kristaps 07.09.2016. 22:47
"Taisīt koverus latviešu dziesmām un spēlēt nelielos pasākumos? Mēs būvējam kotlešu apvienību?" Ja tevi tas neinteresē, tad vari nemaz nepūlēties šeit kaut ko rakstīt. Es daru to kas man patīk un man ir pilnīgi vienalga, ja kādam tas nepatīk.
j 07.09.2016. 15:35
Taisīt koverus latviešu dziesmām un spēlēt nelielos pasākumos? Mēs būvējam kotlešu apvienību?
Kristaps 07.09.2016. 15:02
Labdien.
Meklēju kādu, kurš prot dziedāt un spēlēt ģitāru, kādu kurš vienkārši grib ko muzicēt, taisīt latviešu dziesmām coverus, uzstāties nelielos pasākumos u.c, un ja sanāks, tad tiekties uz augšu, izveidot nopietnāku grupu un ierakstīt paštaisītas dziesmas.
Lūgums, ja ir interese rakstiet uz Whatsapp laikā no 8-16:00 vai zvanīt pec 16:00.
28971124
AA un , vecuma no 17 - 25 gadiem.

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.