FORUMS

JĀNIS BUKUMS piedāvā jaunā albuma UGUNSLIETUS prezentācijas koncertus

Relīze 22.03.2016. 20:10
JĀNIS BUKUMS izdod otro albumu “Ugunslietus” un rīko tā prezentāciju un koncerttūri
Rokmūziķa Jāņa Bukuma dibinātā grupa “JĀNIS BUKUMS” izdod jaunu albumu “Ugunslietus”. 7. aprīlī muzikālajā atpūtas klubā “9. VILNIS” notiks albuma prezentācija un koncerts, kuram sekos koncertu sērija Rīgā un vairākās Latvijas pilsētās.
Grupa “JĀNIS BUKUMS” pie jaunā albuma tapšanas ir strādājusi ļoti intensīvi - kopš pirmā albuma izdošanas ir pagājis tieši gads! Pirmais albums “Dzīvs un Savādāks” bija grupas pieteikums un rokmūziķa Jāņa Bukuma atgriešanās aktīvajā mūzikas apritē, savukārt, jaunais albums rāda grupas muzikālo potenciālu, spēku un enerģiju.
Pats Jānis Bukums par jauno albumu “Ugunslietus” stāsta šādi:
“Tas ir mūsu mūzikas kvalitatīvs, konceptuāli tīrs un stilistiski vienots turpinājums: enerģisks, inteliģents un spēcīgs “stadiona” roks. Albumā ir 10 jaunas dziesmas, kuru mūzikas un vārdu autori esam mēs paši. Turpinot tradīciju, ir arī viena provokācija - koverversija īru grupas “Snow Patrol” dziesmai “Chasing Cars”. Albumā ir dziesmas par meliem, mīlestību, izdomu un realitāti, kā arī pārdomas un “stāsti” par dzīvi un Latviju. Un ir arī viena ļoti personiska un sen izauklēta dziesma, kas veltīta manam tēvam. Tajā esmu mēģinājis pateikt visu to, ko nepaspēju pateikt viņam dzīves laikā, un domāju, ka tā varētu būt visu Latvijas vīriešu dziesma saviem tēviem. Esmu ļoti pateicīgs saviem grupas biedriem par ieguldīto darbu, laiku un talantu!
Uzskatu, ka albums “Ugunslietus” ir labākais veikums manā mūziķa karjerā!
Joprojām mūsu devīze ir - Latvija var!”. 

Prezentācijas koncertā muzikālajā atpūtas klubā “9. VILNIS” 7. aprīlī plkst. 21:00 rokmūzikas fani varēs dzirdēt visas dziesmas no jaunā albuma.
Pasākuma lapa facebook:
https://www.facebook.com/events/1665710053646337/
Biļetes:
http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/11259
Iepazīšanās dziesma no jaunā albuma:
https://soundcloud.com/janisbukums/ugunslietus
Jaunā albuma “Ugunslietus” prezentācijas ietvaros ir paredzēta aktīva koncertdarbība:
· 7. aprīlī – prezentācijas koncerts - klubs “9.VILNIS” (Rīga),
· 8. aprīlī - klubs “Jelgavas Krekli” (Jelgava),
· 15. aprīlī – klubs “Četri Balti Krekli” (Rīga),
· 16. aprīlī – “Nabaklab” (Rīga),
· 29.aprīlī – “Karakums” – unplugged (Rīga),
· 6. maijā – “Fontaine Palace” (Liepāja),
· 14. maijā – “Rockiklubi” (Valga),
· 20. maijā “Melnā Piektdiena” (Rīga).

Jaunais grupas “JĀNIS BUKUMS” albums “Ugunslietus” no 7. aprīļa būs nopērkams mūzikas tirdzniecības vietās, izplatītājs “Pasadena Group Promotion”. Albuma digitālais formāts būs pieejams lielākajos internetveikalos: iTunes, Spotify, Deezer u.c.
Projekta draugi un atbalstītāji: draugiem.lv, LR2, Mūzikas Video kanāls, RīgaTV24, alus darītava “Brālis” un alus krogs “Brālis”. Albuma skaņu inženieris ir Tālis Timrots, ieraksts veikts ierakstu studijā “Mints Studio”. Albuma izdevējs – JĀNIS BUKUMS. Producenti - Jānis Bukums un Tālis Timrots, CD dizains - Mairita Timrote. Fotogrāfs – Aigars Endzelis.
Albums ir ierakstīts arī angļu valodā, tekstu autore un atdzejotāja - Diāna Lasinska.
JĀNIS BUKUMS:
vokāls - Jānis Bukums,
ģitāra - Artūrs Račinskis,
bass - Andrjus Jaņuns,
ģitāra - Artūrs Liede,
bungas - Filips Batarags.
Grupas vokālists un dibinātājs ir viens no smagā roka pionieriem Latvijā Jānis Bukums. Viņš aktīvi un pamanāmi darbojas rokmūzikā kopš 1989. gada, kad sāka solista gaitas grupā „Monro”, pēc tam dziedot arī tādās grupās kā „Miss America” un “Dr.Blue&Dinamo”. Populārākās Jāņa Bukuma dziedātās dziesmas – “To piedodu es tev” un “Lūgšana” - jau ir kļuvušas par Latvijas roka klasiku.
Sīkāka informācija:
www.janisbukums.com/
www.draugiem.lv/janisbukums/
www.facebook.com/janisbukumsband/

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.