FORUMS

grupu veidosana

vartotojas 04.03.2024. 13:24
Vai jūsu mājās, garāžā vai uzņēmumā ir kaudze ar veciem metāla priekšmetiem? Vai vēlaties no tiem atbrīvoties un saņemt par to pienācīgu naudas summu? Tad mēs esam šeit, lai jums palīdzētu!
Mūsu uzņēmums specializējas dažāda veida metālu iepirkšanā. Tas nozīmē, ka mums ir vienalga, vai jums ir vecs dzelzs, tērauds, alumīnijs, varš, bronza vai kāds cits metāls — mēs to iegādāsim par godīgām un konkurētspējīgām cenām!
Kāpēc izvēlēties mūsu pakalpojumus?
Ļoti konkurētspējīga cena: mēs vienmēr cenšamies piedāvāt vislabāko cenu par jūsu metālu tirgū. Mūsu aprēķinu metodes ir godīgas un pārskatāmas, tāpēc varat būt pārliecināti, ka saņemat pareizo summu par savu īpašumu.
Ērta apkalpošanas vieta: mūsu iegādes vieta ir viegli pieejama un ērti izvietota. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vest metālu savā automašīnā vai lūgt mūsu komandai to paņemt, mēs parūpēsimies, lai viss noritētu gludi.
Profesionāls personāls: Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem un draudzīgiem profesionāļiem, kuri fundamentāli izprot metāla tirgu. Viņi ir gatavi sniegt jums nepieciešamo informāciju par jūsu metālu un piedāvāt vislabāko iespējamo cenu.
Atbildība pret vidi: Mēs veicam savas darbības atbildīgi un videi draudzīgi. Mēs rūpīgi apstrādājam un pārstrādājam iegādāto metālu, tādējādi veicinot ilgtspējīgu vides aizsardzību.
Lieliska klientu apkalpošana: mūsu klientu apkalpošana ir mūsu galvenā prioritāte. Mēs novērtējam katru klientu un cenšamies, lai jūsu pieredze ar mums būtu patīkama un ērta.
Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem, nevilcinieties sazināties ar mums! Mūsu draudzīgā komanda vienmēr ir gatava atbildēt uz jūsu jautājumiem un palīdzēt iegūt vislabāko cenu par jūsu metālu.
Izmēģiniet mūsu metāla iepirkšanas pakalpojumus jau šodien un uzziniet, cik viegli un izdevīgi var būt atbrīvoties no vecajiem metāla priekšmetiem! https://ruvis.net/metalu-kainos/
Mihails 30.06.2021. 12:35
Labdien!
Bundzinieks meklē ROCK grupu kur spēlēt.
Rakstat uz 27100505. Piemērs kā spēlēju Tikok @mihail.romanchuk
Ghettozloba 17.09.2020. 08:54
Ir vakance pie bungām!
Raksti mums iekš fb vai insta @ghettozloba_band
https://www.facebook.com/ghettozloba/photos/a.660981020670790/2870004253101778/
Rool 14.03.2020. 11:32
Sveiki visiem !!! Koncertējoša alternatīvā rok grupa no Rīgas meklē BUNDZINIEKU mēģinājumiem ,ierakstiem un koncertiem (LV un ārpus ) vecumam nav nozīmes jo grupas dalībnieki ir no 20 - 40. Ir sava mēģinājuma telpa un bungu sets.
Sīkāk info pa tel; 26734333
andis 04.02.2020. 14:01
Sveiki! Meklēju sabiedrotos kopā spēlēšanai, muzicēšanai. Pašam ir pusakustiskā ģitāru, bet varu tikt arī pie elektriskās, ko paņemu rokās reti, jo nav īsti motivācijas. Līdz ar to varu teikt, ka pieredzes nav nekādas, ir tikai bāzes zināšanas, attiecīgi, lai kaut ko darītu ir jāiegulda darbs. Ja kādam/kādai ir līdzīgi ar basu, bungām, solo, ģitāru vai jebkuru citu instrumentu, varbūt ir vērts apvienoties eksperimentiem un darbam.
Patīk sākot no RHCP līdz pat Billie Eilish, arī ska un citi mūzikas stili, bet noteikti nē country, šlāgeris utml :)
andis.lipsbergs@gmail.com, 26365577
Mārcis 03.02.2020. 15:07
Epasts Marccis11@inbox.lv
Mārcis 03.02.2020. 15:06
Sveiki Mani sauc Mārcis Esmu no Siguldas. 22 gadi.
Vēlos pievienoties kādai Rock grupai var arī mēģināt ko citu. Vienmēr esmu to vēlējies izdarīt. Vēlos redzēt kā sanāks dziedāt kopā ar grupu. Varu arī izbraukāt uz vajadzīgo pilsētu.
Mārtiņš 24.11.2019. 23:08
Grupa meklē METĀLA vai Hip-Hopa budzninieku. Spēlējam bītveidīgu metālu ar elektroniku. Gatavs albuma materiāls. Mēģinam Rīgā. Tev jābūt ar ambīcijām spēlēt arī ārpus LV. Interesentiem rakstiet uz mvans94@gmail.com vai whatsapp 22007938
Mike 20.11.2019. 19:51
Čau!
Grupa Proactive meklē bundzinieku. Stils – alternatīvais roks gan smags, gan mierīgs, dziesmas ir. Nepieciešama prasme spēlēt ar metronomu, tehniskais līmenis virs iesācēja, interese par mūziku un savu instrumentu, vēlme attīstīties.
Mēģinājumi Rīgā.
Iepazināties ar mūziku vari Spotify: https://open.spotify.com/artist/4TGSdIaoCvO374EB3L7lgO
Ja ir interese vai jautājumi, droši raksti mums uz proactivetheband@gmail.com
Agnese 10.11.2019. 01:28
Sveiki!
Man ir 20 gadi.
Meklēju domubiedrus(u) vai grupu, kurai pievienoties un lieliski pavadīt laiku.
Spēlēju basu, ģitāru.
Žandrs - blūzs, roks un arī kas smagāks.
Vēlams Jēkabpils, Rēzekne.
Mans e-pasts sagnese6@gmail.com
Elvīra 22.10.2019. 14:41
Vēlos nodibināt grupu. Pati rakstu vārdus savām dziesmām. Izdomāju melodijas, dziedu, utt. Nedaudz spēlēju ģitāru, bass ģitāru un klavieres. Ja kādam interesē pamēģināt kaut ko jaunu kopā ar mani- pat ja esi mazā pieredzē ar mūziku, bet vēlies attīstīt savu muzikālo pusi, kā es - droši raksti man uz : elviiramusic@gmail.com
LU 14.08.2019. 12:29
Grupa meklē solo ģitāristu , koncertiem un mēģiem , mūzikas stils alternatīvais roks
atrodamies Rīgā intresentus lūdzam zvanīt 26734333
Jeremy 11.08.2019. 08:28
Ģitārists no Jelgavas meklē grupu jeremywhite2@inbox.lv
Artūrs 19.06.2019. 19:22
Sveiki, esmu 18 gadus vecs basists, kurš vēlas nopietni spēlēt kādā kolektīvā. Grupā ar basu vēl nav bijusi pieredze, bet ir liela vēlēšanās. Mīļākie žanri ir Metal/Hard Rock, bet esmu atvērts arī citiem. Dzīvoju netālu no Rīgas. Rakstīt uz: karakons2001@gmail.com
Evelīna 17.06.2019. 12:14
Čau. Mani sauc Evelīna, man ir 19 gadi. Dzīvoju Jūrmalā, bieži uzturos Rīgā.
Visu savu dzīvi esmu nodarbojusies ar mūziku, pēdēja laikā taisu koverus un sapratu, ka vēlos dziedāt grupā.
Pašsaprotami, ka dziedu, bet spēlēju arī klavieres un ukuleli, mācos ģitāru. Instrumenti ir. :)
Interesējošie žanri - viss grozās ap POPu, bet ar miksētiem indie-pop, indie-rock, blues, punk elementiem.
Raksti uz evpriede@gmail.com , ja ir interese veidot ko jaunu,vai vajadzīgs lead-singer jau esošai grupai, dod ziņu. :) Interesētu mana vecuma domubiedri (zem un virs 20 gadiem ;)) ) ar līdzīgu mūzikas gaumi.
Esh Kechums 11.06.2019. 14:33
Meklējam bundzinieku. Kaut kas rokveidīgs.
Brīvība izpausties pēc saviem ieskatiem ar mērķi padarīt mūziku labāku.
Prasmes ziņā esi kaut kur starp iesācēju un kosmonautu. Galvenais, vēlme augt un attīstīties muzikāli, kad pienāks laiks, uzstāties. Disciplīna trenējoties.
Pārējais ir mazsvarīgi.
Mēģinājumi 1-2 reizes nedēļā, atkarībā no tā cik esi prasmīgs. Rīga.
Materiāls: https://soundcloud.com/dark-pharaohs-fall
Kontakti: 20003861, darkpharaohsfall@gmail.com
Livirox 31.05.2019. 02:11
Varbūt kāds vēlētos izveidot rock grupu, tīri LV tirgum, pagrabināt kopā un tadjau redz kā skan. Hard roks, smagais metāls.
Niklāvs 25.05.2019. 00:34
Pieredzējis vokāls meklē hard core grupu kaut ko no tēmas "employed to serve" mmm.. vēlams būt pilngadīgiem un mācēt kko nospēlēt.. :D - ja nu brīnumainā kārtā kādam ir interese, raksti: info@vampycrafts.com
P.S. Mana iepriekšējā grupa: youtube.com/LO7bhzCz6VQ
Bruno 30.04.2019. 14:43
Esmu bassists mekleju gruppu Rīga +37125510108
Rebels 28.04.2019. 11:31
Spēlēju ģitāru, vēlams ritmu, kurzeme. Vēlamais stils smagais metāls/hardrock. Vēlme radīt jaunus skaņdarbus, mērķēt uz sasniegumiem, ne ballīšu līmeni.
! 06.04.2019. 12:41
Sveicināti mūziku spēlēt gribošie ! Esmu bundzinieks,meklēju grupu kurai pievienoties,vai arī cilvēkus kas grib izveidot grupu. Atrašanās vieta Valmiera . freespeech@inbox.lv
Fiona 21.03.2019. 12:51
Gribu pievienoties kādai gruppai kā vokaliste. Man 24. Varu rakstīt tekstus. fionna-reid@mail.ru
Gundars 09.03.2019. 13:39
Sveicināti, meklēju cilvēkus, kas spēlē instrumentus (ģitāra, bass, bungas/džamba, vijole, taustiņi, flauta u.t.t.), lai veidotu grupu, kas pamatā spēlētu manis komponētu mūziku avant-rock, new wave, post-progressive, ambient pop stilā: https://failiem.lv/u/srrrdbj8 . Grupu vēlētos veidot Rīgā, ir vieta mēģinājumiem. Interesentiem saziņai – 271813119.
Ricky 03.02.2019. 23:28
Gribu dziedāt kādā grupā, vēlos pamēgināt sevi kā vokālisti . tad redzēs ,kas un kā sanāks . Man 18 gadi .
rickypo@inbox.lv ļoti gaidīšu jebkuru piedāvājumu
stuff 23.01.2019. 13:29
Sveiki. Ir doma veidot jaunu projektu Rīgā. Kaut kas no postroka, intsrumental, experimental, jazz. Pats esmu bundzinieks. Būtu pat vēlams kādu eksotisku instrumentu. Ja interesē, raksti uz lynxy88@inbox.lv ;)
Alexander Weremole 17.12.2018. 03:15
Mekleju dalibniekus grupā. Žanrs - progressive metal ar elementiem no witch house, retrowave un simfoniska orkestra. Nepieciešams vokals (meitene vai puisis, clean vox vai extreme. projekts vairak orientets clean vokalam, bet ir ideja ari apvienot dažadas balsos), bundzinieks (kurš var spelet ar kardanu atrus ritmus) un bassists (kurš var spelet ritm-partijas kopā ar ģitaru). Ari izskatišu jebkurus citus variantus. Iepazisties ar materialu Jus varat šeit: soudcloud.com/weremole . Ja ir interese un ir ko piedavat, droši rakstiet xweremolex@gmail.com vai 25224543 (sms, whatsapp) , es dziļak pastatišu par projektu, perspektivam un t.t. Uzreiz atvainojos par kļudam, jo es neesmu latvietis, bet es ceru, ka atradisim kopejo valodu. Ar cieņu, Alexander Weremole.
Iman-c 04.11.2018. 14:41
Sveiciens no Liepājas! Uzruna muzicēt gribētājiem vecumā apm no 35 līdz ... Aicinām atsaukties domubiedrus, kas vēlētos kopā uzspēlēt lirisku , melodisku šlāgeri, kantri ...varbūt kopā izveidotos muzikāla grupa. Būtu vēlams basģitāra, taustiņi... Nav jābūt šausmīgam profesionālim. Galvenais, lai ir vēlēšanās un sajūta, ka sanāk.
Ja ir vēlme , rakstiet sms 20211109, vai e-pastā: labinodomi@inbox.lv
Artūrs 08.10.2018. 14:05
Labdien! Grupas Granum basists/vokālists nolēmis koncentrēties uz pirmo, tādēļ tiek meklēts vokāls. Nepieciešama vēlme darboties, prasme izdvest metāla mūzikai atbilstošas skaņas, kā arī, vēlams, sasniegts tāds vecums, kad oficiāli var iegādāties alkoholiskos dzērienus.
Šeit var noklausīties trīs demo klučus:
https://www.youtube.com/channel/UCKhGhDSS6MxREnqJ_Uo42cg/videos
Drosmīgie var pieteikties kastingam rakstot uz sejasgrāmatas lapu: https://www.facebook.com/GranumOfficial/ vai e-pastu j.arturs@inbox.lv
Reinis 07.10.2018. 22:00
Sveiki! Meklēju domubiedrus ar ko izveidot grupu, vai arī tāpat paspēlēt. Pats galvenokārt spēlēju ģitāru. Nav īpaši svarīgi cik profesionāli māk spēlēt savu instrumentu. Galvenais, lai ir gribasspēks spēlēt.
Ja ir vēlme saspēlēties, tad rakstiet uz: nezinitis0@inbox.lv
Mārtiņš 31.08.2018. 23:01
Meklēju kādu nopietnu pop-rock/indie rock stila grupu Rīgā, kurai nepieciešams ģitārists. Esmu 19 gadus jauns. Ģitāru spēlēju 5 gadus. 4 no tiem spēlēju grupā. Ir muzikālā izglītība, varu arī dziedāt. E-pasts - maringo04@gmail.com
Lapas: 123

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.