FORUMS

Grupa ONCE UPON , Meklē Bassģitāristu!

ColorMeBlind 10.12.2016. 14:30
Esmu basists, bet man nepatīk ierobežot sevi, pārstāvot tikai zemās frekvences. Un vēl man nepieder savs bass, es katru reizi aizņemos no sava čoma.
Artūrs 04.12.2016. 14:41
Mēs, grupa “ONCE UPON”, meklējam basģitāristu!
Mēs vēlētos lai :
*Tev pieder sava basģitāra un Tu proti ar to apieties,
*Tu pārstāvētu grupas zemās frekvences;
* Apzinīgi apmeklētu grupas mēģinājumus un sapulces – mēģinājumi notiek divas reizes nedēļā, otrdienu un ceturtdienu vakaros, kā arī rīkojam papildus mēģinājumus un sapulces, vadoties pēc situācijas;
*Tu būtu radošs, spētu ierosināt savas idejas un citādi aktīvi iesaistītos grupas attīstības procesā;
* Tev ar humora izjūtu viss kārtībā!
Spēlējam alternatīvo metālu, kuru grūti definēt konkrētāk, ar mūsu līdz šim paveikto tuvāk vari iepazīties mūsu mājaslapā http://www.onceuponofficial.com !
Ar mums sazināties vari sūtot mums vēstuli mūsu FB lapā https://www.facebook.com/onceuponbandlv/ vai uz e-pastu onceupon.lv@gmail.com .
Ja neesi basists, taču pazīsti kādu, kurš vēlētos pievienoties apvienībai Once Upon un kļūt par tās daļu, domubiedru un kolēģi, lūdzu padalies ar šo informāciju!

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.