FORUMS

Gada Balva

"i' 02.02.2013. 19:04
Paldies par atbildi.
alternative.lv 02.02.2013. 19:01
Uzvarētāji tiks paziņoti 8. februārī Nabaklab - tad arī notiks svinīgā balvu pasniegšana. Pirmdien tiks izziņoti pieci pretendenti uz balvu katrā nominācijā un katrai no tām grupām 2 cilvēki tiks iekļauti ieejas sarakstā. Šķietamības, baumas un nepatiesas ziņas droši varat precizēt sūtot meilu uz alt@alternative.lv
Precīzāku informāciju par pretendentiem uz balvām kā arī koncertu publicēsim pirmdien.
"i' 02.02.2013. 17:27
Hmm, interesanta lieta - šķiet ka grupām kam interesē vai uzvarējušas , pašām jāmaksā no cilvēka 2ls par ieeju, bet ar varbūtību ka tomēr nav uzvarējušas, nedaudz absurds.
Vai arī rezultāti tiks paziņoti iepriekš ?
headbanger* 01.02.2013. 20:37
viņiem tajā dienā ir koncis, tāka, diezvai viņi būs :D
Leld 01.02.2013. 20:10
Vai Kumosiņi paši neieradīsies uz alternative.lv balvu pasniegšanu? Kliedējiet baumas
alots 01.02.2013. 16:01
visi balso par Krūšgaliņš (The Nipple)
SheaXpeare @ KISS of the DOLLS 31.01.2013. 23:27
:) Es par tādām grupām, kuras ar tekstiem pašu mēlē nav vajadzīgas šeit, nemaz nerunāju...
Runa bij par to brīdi, kad mūziķi plāno paplašināt klausītāju loku jau ārpus pašmāju fanu loka - un ganjau mums visiem zināmajam Komosiņam tāds brīdis pienāks (pat pavisam drīz). ;)
Aicis 31.01.2013. 22:37
Par tiem tekstiem angļu valodā gan nepiekrītu. Ja ar mūziku latviešu valodā tu nebūsi vajadzīgs šeit, tad ar angļu valodu tu nebūsi vajadzīgs arī "tur" "rietumos" ...
KISS of the DOLLS 31.01.2013. 19:28
Draugi, paldies par labajiem vārdiem un atbalstu, par kuriem tikai Jums spriest, vai esam tos tā pa īstam pelnījuši.. :)
Jā - arī mēs uzrakstījām piem. no Šekspīra profiliem spamu, taču tas bija aicinājums vispārēji atbalstīt alternatīvās mūzikas gadumijas pasākumu. Lūgt konkrēti par sevi nobalsot pagaidām vēl neatļaujamies, jo neuzskatām, ka būtu sasnieguši tās virsotnes, kas neapgāžami liecinātu par KotD tiesībām būt pirmajiem. Ja tāda būtu publikas brīvprātīga izvēle - cits stāsts = mēs protams tikai priecātos. ;)
Par čaļiem Kumosiņiem - es (SheaXpeare) nezinu, kā viņi skan, jo konsekventi klausos tikai krietni smagāku mūziku, lai gan paši spēlējam fucking Gemu.. ;D Tik vienu gan diemžēl varu atzīt : uz lūgumu tik bieži nerakstīt tās n'tās "mīlestības vēstulītes" kkā atsaucību neradu = tāpat saņemu - un tā riktīgi daudz.. :D
Bet nu nekas - lai jau jaunieši papriecājas - tāpat visas grūtības tikai priekšā, kad pienāks godpilnais brīdis parādīt sevi Pasaulei..
Protams - šai sakarā silti iesaku maksimāli pievērsties tekstiem angļu mēlē, jo tas ir viens no galvenajiem Rietumu nosacījumiem (diemžēl).
Alternative.lv - malači, ka sacēlāt šadu "vilni" mūsu zemītes mūzikas dīķī - cepuri nost ! (rock)
.. 31.01.2013. 19:23
Jautājums - ja kādu no kāda saņemtās vēstules kaitina? kāpēc vienkārši neizdzēst viņu no draugu loka lai nekaitinātu? bet tā vietā ir cilvēki kas izvērš skandālu. ;D
Vienkāršs ieteikums - dzēs ārā tos cilvēkus un sēdi biksēs ar savu negatīvo skatījumu uz dzīvi, jo tas nevienam neinteresē. :D
oho 31.01.2013. 18:47
jā jā Reini. kumosiņš neko bet citi spamoja daudz. es no kumosiņa 3 vēstules saņēmu. ne no viena cita nesaņēmu. pietiks nomelnot citas grupas
Reinis 31.01.2013. 18:08
Tad jau arī manīs kas tad uzvarēs, jo kā pamanīja kumosiņu, dažiem bail paliek, vai jūtās piekāsti, vai kautkas... Par gada balvu saņēmu, rāli vienu reklāmas vēstuli.
Vot Burkā viņi gan plosijās, bet uzvarēja :D Par šo gada balvu nejūtu nekādu aktivitāti no kumosiņa! :D No citām grupām saņēmu spamus, sākšu viņus arī nolikt... :D Lab lab, tas ir zem mana goda :D
Reinis 31.01.2013. 18:00
Jā, viltus profili un utt tas ir slikti, nožēlojami, bet vnk šāda "gada balva" kur balso tauta, loģiski kad spamos... Kautkas līdzīgs kā vēlēšanas, jau tagad vissi sāk reklamēt savas partijas un utt... :D Patiesība ir tāda, kurš pirmais sāk kustēt tas pirmais arī svin!
DePe 31.01.2013. 17:07
Man viss PO.
Es balsoju par KOTD.
Viņiem nupat ir sākuši parādīties labi klipi, mūzika ar katru reizi paliek klausāmāka un lausāmāka un vokāla alcentu var dzirdēt mazāk un mazāk.
Es ceru, ka viņi tiks pie kādas nominācijas, bet tiem, kas taisa kaudzi meilus lai par sevi sabalsotu - kaunieties par sevi. Jūs esat tik niecīgi, ka Jums pat jāveido viltus fani, jo reālie fani par Jums vnk nebalso, jo Jums acīmredzami tādu nav.
The Escapist 31.01.2013. 16:34
Reini, vecīt, cilvēks ir reizes divas teicis lai nesūta spamu, bet nekas nav mainijies.
Kādi tad ir jūsu sasniegumi?
Uzspēlējāt pāris klubos, pāris sūdīgākajos festos, kur labas grupas pat virsū neskatās, un?
Esat mega populāri...Laikam esi pārāk jauns un nepieredzējis, un nezini, ka ir liela atškirība starp popularitāti un atpazīstamību, tieši tāpat kā starp reklāmu un spamu.
"huļi bļoda netīra" džeks arī ir populars, bet vai pozitīvi? Vai tāpēc kāds 8 gadīgais liks viņa plakātu pie sienas un apbrīnos? Britnija Spīrsa arī ir populāra, un izraisa daudz negatīvu emociju ļoti ļoti daudzos cilvēkos, bet , ak Dievs, viņai arī ir balss( nu bija pirms milzīgās postproducēšanas, limiteriem, sintizētājiem un kompresoru kaudzes) un viņas seja ir viena no pēdējās simtgades pārdotākajām preču zīmēm.
Atpazīstamība, tā ir pilnīgi cita lieta, gan Latvijā gan pasaulē ir ļoti daudz labu atpazīstamu grupu un personību, teiksim KHUDA, God Is An Astronaut, vietējie Tesa, Indygo utt. viņi ir apbrīnojami, viņi nevienam nebāžās virsū, neviens nemīž karstu par viņu brenda produkciju, nevienam neinteresē ar ko un kad viņi guļ, neviens uz ielas nerāda ar pirkstu, bet ja ir koncerts, zāle vienmēr būs pilna.
Reklāma ir likumīga, bezmaksas vai maksas eksponēšanās konkrētā vietā, laikā un veidā, un par to atbild konkrēti likuma panti.
Spams ir nelikumīgs un sodāms personas privātās telpas un interešu pārkāpums.
Tad tagad pasaki, kurā ezera krastā jūs esat.
Un kas jūs esat, ideja, mērķi sūtījums?
Aicis 31.01.2013. 15:51
Man ir jautājums. Grupai ir arī kāds gandarījums vinnēt konkursā izmantojot šo instrumentu spamot? Draudziņš un varbūt vēl draudziņa draudziņš nospiež pogu nemaz grupu nepaklausoties?
Ēriks 31.01.2013. 14:29
Vot visi šeit ta baigi pārdzivo par to spamošanu, u.t.t, but goddamn, visa veida reklāma ir spams, atšķirība ir vienīgi vai nu viņu oficiāli rada televizorā vai radio, vai nu to neoficiāli izplata caur soc.tīkliem un citiem portaliem, ja kādu tik nereāli kaitina ka kāda no grupām aicina savus fanus balsot par viņiem, tad reāli labāk nošauties, jo spams bija, ir un būs, un pat pasaulē slavenas grupas ar to nodarbojas :)
Reinis 31.01.2013. 13:05
Katrs reklamē kā māk, protams aizraušanās bija jūtama, bet gandrīz katrā vēstulē bija rakstīts - ja nevēlies saņemt tad ziņo... acīm redzot, daudzi vnk ir sevi kaitinājuši un neko nau teikuši un tagad baigi dusmojās :D Es domāju kad pieredze nāk ar laiku, kā nekā grupa pastāv ļoti mazu laiku un jau guvusi šādus sasniegumus, + par viņiem runā kritizē un utt popularitāte nepajokam :D Tie kuri viņus vnk apsaukā, tie gan ir liekuļi... veselīga kritika nekad nenāk par ļaunu! Bet par to spamošanu, tā vnk ir un būs... no daudzām grupām saņemu spams, reklāmas, konču piedāvājumus, + nerunājot par orgiem un tad cilvēki ap viņiem... tad jau labāk nošauties...... :D :D :D
Aicis 31.01.2013. 09:47
Reini - Kad tev pi*ās virsū visos soc. portālos ar aicinājumu nobalsot/noklausīties tu, protams, ņem un uz mirkli iepazīsties. Piekrītu, ka tā bija mana kļūda - klausīties.
Gribētos labāk saņemt tādu aicinājumu nobalsot, kad netiek aicināts konkrēti balsot par savu grupu, bet izvēlēties no visām un godīgi pieņemt lēmumu...
Reinis 31.01.2013. 09:36
Kapēc tu klausies tas kas nepatīk??? :D Lai klausās tiem kuriem patīk!
Un kas ir tie profi ar kuriem tu konsultējies? :D
The Escapist 31.01.2013. 08:25
Es tā paklausijos, paklausijos, pakonsultējos ar kolēģiem, profesionāļiem, un mēs nonācām pie secinājuma, ka man būtu kumosiņam jāatvainojas, jo nu reāli, ja viņi nomainītu vokālu, vienu no ģitārām, basu un vel nosaukumu tad būtu tīri normāla blice..
Aicis 31.01.2013. 00:08
Anonīms viedoklis arī ir viedoklis. Ja grupa spēlē sūd*, tad arī ir attiecīga ažiotāža un cilvēki izsaka viedokli. Nav runa, ko kurš ir sasniedzis un ko nav. Obligāti ir kaut kas jāsasniedz, lai saprastu elementāras lietas? Ja es klausos mūziku un vienīgā lieta, ko tā spēj izraisīt ir viena liela nepatika, tad... nu. No otras puses ir labāk kaut ko darīt nekā nedarīt neko, bet visam ir mēri. Arī Inese Saulīte un Sandis Kiops domā, ka viņiem sanāk.
Žeka 30.01.2013. 21:25
ar anonīmo komentu izskaušanu mazināsies portāla apmeklējums. Mazāk komentēs un šķitīs, ka neviens neapmeklē šo vietni.
Rolands 30.01.2013. 21:17
Savulaik Z. Liepiņa kungs izteicās, ka vajadzētu ieviest pāris santīmu nodevu par katru komentāru. Vismaz Delfos. :D Bet pierakstīšanās ar profiliem arī nav peļama doma. Miljons.com piekopj un liekas, ka diezgan sekmīgi!
zodiaks 30.01.2013. 14:57
taa buutu vispraatiigaak
savaadaak visi taapat buus balvas pasniegshanaa spiediis viens otram roku un smaidiis sejaa
Reinis 30.01.2013. 14:42
Jup... :D savādāk nodirsēji jūtas vissvareni! :D Ja viņu personības būtu redzamas, stīīīīpri apšaubu viņu vārdu daiļumu atļaušanos :D Jo pa šiem vārdiem, dažš labs ir pelnījis netikai pērienu! :D
ANONIMS. :D 30.01.2013. 13:51
Iesaku administrācijai ieviests pieteikšanos ar draugiem.lv vai facebook.com " pasi " , lai cilvēki arī atbild par saviem vārdiem.
headbanger* 30.01.2013. 07:00
TheEscapist, būtu labāk pievēris muti nīkuli, un pats kautko sasniedzis, nevis sēdējis pie kompja, rāvis ķepā, un rakstījis pilnīgākās muļķības... tālāk par savu sūdaino degunu, neko neredzi..
alternative.lv 29.01.2013. 10:05
Bez satraukuma draugi! Mēs visu ņemam vērā!
Par Gada Balvu - ir apkopotas ļoti daudzas 2012. gada aktivitātes, kuras jūs paši ieteicāt (saņēmām ap 900 ieteikumiem). Mēs visiem ieteikumiem izgājām cauri, papildinājām informāciju par grupām (kopā gandrīz 90) - četri cilvēki pie tā strādāja neatlaidīgi veselas trīs dienas un beigās sanāca tas, ko jūs tagad redzat. Iespēja nobalsot par saviem favorītiem ir jebkuram, tieši tāpat kā tas ir citās gada balvās.
Atgādinam, ka balsot varēs līdz piektdienai, 1.februārim (ieskaitot)
Meļņiks 29.01.2013. 07:04
Daļēji piekrītu zvērīgai tantei. Un pffff Indygo arī savu laik spamoja kā arī daudzi citi. Vienkārši piepisāties. Un pffff no gada balvas te tikai smako nosaukums!!! Gada balvu būtu jāapkopo vissa 2012 gada garumā kas bijis, kas noticis?! Nejau šitā!!! Kā arī daudziem tas besīs, es labāk balsoju par kumosiņu tikai tāpēc kad viņiem ātrāk pieleca, nekā pārējiem! :D
Lapas: 12

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.