FORUMS

Bundzinieks meklē cīņas biedrus...

vartotojas 04.03.2024. 14:16
Automašīnu pirkšana un lietotu auto detaļu pārdošana ir darbības joma, kas var būt ļoti izdevīga gan automašīnu īpašniekiem, gan uzņēmumiem, kas piedāvā šos pakalpojumus. Tas ir process, kas ļauj cilvēkiem ātri un ērti pārdot savu veco, nevēlamo vai bojāto automašīnu, vienlaikus sniedzot citiem automašīnu īpašniekiem iespēju iegādāties kvalitatīvas lietotas auto detaļas par zemāku cenu, nekā pērkot jaunas detaļas.
Automašīnu iegāde ir ļoti ērts veids, kā atbrīvoties no veciem, salūzušiem vai vienkārši nevajadzīgiem auto. Īpaši tas attiecas uz tiem, kuriem nav laika vai vēlēšanās privāti parūpēties par automašīnas pārdošanu. Lielākā daļa uzņēmumu, kas specializējas automašīnu iegādē, piedāvā ātru un ērtu procesu, kas ietver automašīnas novērtēšanu, pārdošanas piedāvājuma saņemšanu un, ja viss atbilst, ātru samaksu par automašīnu. Tas ietaupa laiku un pūles, ļaujot automašīnu īpašniekiem ātri un vienkārši pārdot savu transportlīdzekli. http://www.laurimeta.lt/automobiliu-supirkimas
Rool 14.03.2020. 11:33
Sveiki visiem !!! Koncertējoša alternatīvā rok grupa no Rīgas meklē BUNDZINIEKU mēģinājumiem ,ierakstiem un koncertiem (LV un ārpus ) vecumam nav nozīmes jo grupas dalībnieki ir no 20 - 40. Ir sava mēģinājuma telpa un bungu sets.
Sīkāk info pa tel; 26734333
Bruno Maizitis 22.06.2017. 17:52
sveiki esmu basists 25510108
Armands 25.02.2017. 01:31
Sveiki mūziķi,ilgi domāju un izdomāju,kad vajag kādu sludinājumu ielikt.. jo savādāk jau nekas nenotiks.. Spēlēju jau kādus 7 gadus.. Vados pa Trashmetālisko lauciņu ,kā arī dodu priekšroku Hardrokam, Vienvārdsakot Alternatīvam.. Vēlos izveidot tiešām mērķtiecīgu grupu ,kuru sastāvam būs līdzīgas mūzikas garšas .. Tiešām uzticamus ,un saprotošus kolēģus kā arī draugus.. Ar ko kopīgi mēs varētu strādāt pie metereāliem .Pats esmu no Rīgas rajona..Mans vecums ir 25 gadi. Kā jau saprotams ,meklēju Ritmuģitāristus kuri arī pārvalda soliņus , bet bez sava labāka drauga bassa arī netikšh galā .. Bet,par vokālu runājot šis tas man ir padomā.. Sīkāk rakstiet lūdzu uz manu ēpastu -yxo14@inbox.lv būšu atsaucīgs un izstāstīšu arī savas idejas, un lietas būtību ..

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.