FORUMS

BANDA - JELGAVA

# 06.02.2016. 03:28
Kur gan biji ātrāk kad mācījos Jelgavā.
Esmu nedaudz pārsteigts, no Jelgavas nekad pankroku neatminos nākam, pat nolāpītus pankus kā tādus Jelgavā nezinu un neesmu redzējis, tur viss ir daudz mainījies, ja kaut ko nezinu par vēsturi šajā sakarā, labprāt uzzinātu.
Lai izdodas sakomplektēt sastāvu!
Aicis 02.02.2016. 20:50
Ōō Jelgavā. Ļoti interesanti. Pārskatāmā vēsturē nemaz neatceros kādu punk grupu no Jelgavas (no BJMK nav vēlmes pieminēt un vai vispār ir?). No Elejas/Jelgavas bija tāda grupa To The Limit. Viens no pirmajiem koncertiem, kuru redzēju dzīvē. Tas bija Raiņa parkā kādā mistiskā pasākumā tālā 2002(?). gadā. http://www.musique.com/?artist=To-the-Limit&track=Kartona-Portretu-Galerija Lai izdodas.
C2H5OH 18.01.2016. 13:31
genovefa616 - Droši,raksti uz e-pastu.
genovefa616 17.01.2016. 00:24
A kas būs, ja es pieteikšos? Esmu redzējusi, kā spēlē basu ģitāru, pavisam basu, pat bez flipflopiem.
C2H5OH 09.01.2016. 13:28
Meklēju cilvēkus, kuriem interesētu spēlēt anarcho #D-Beat #Raw #HC Punk.
Vajadzīgi pilnīgi visi - pats knapi māku trinkšķināt ģitāru, toties protu ķērkt kā slima vārna, pēc trīs dienu pritona pagrabā.
Lietosim lētu šmigu,dārgas tējas,bujāņīsim,brauksim ar velo un vemsim.
-Pajāt uz Tavu nacionalitāti vai dzimumu.
rakstiet : divupirkstukombinacija@gmail.com
NEATSAUKTIES :
RASISTIEM
PATRIOTIEM
NACIONĀLISTIEM
TICĪGAJIEM
HOMOFOBIEM
SEKSISTIEM
utt.

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.