FORUMS

Anarhija

darbojos 15.09.2012. 13:17
da labi, pēdejos gados nodokļi ir tikai samazinājušies, kā arī pieauguši vairanti ar legālo muhļīšanu (mikronodoklis) - tajā ziņā tomēr ir diezgan liels atvieglojums. protams nez kā tas atspēlēsies vēlāk, bet nu kuru gan tas interesē.
XedzaX 15.09.2012. 10:35
Nav jau arī tā, ka pelnīt daudz nevienam neko nenozīmē. Samaksāto nodokļu daudzums aug.
a-hc 14.09.2012. 21:50
kaut kā neesmu manījis jauniešus ar anarhijas simboliku. Apdzērušos pankus - jā, puslīdz pieklājīga paskata jauniešus - nē. Kā jau minēju, modē tagad visādi populāri mēsli, cilvēkiem tiek skalotas smadzenes. Mūžīgā verdzība, strādāt nonstopā - tas ir forši un vajadzīgi. Lai var nopelnīt vairāk. Hahaha - nē, lai var iztērēt vairāk! Tas, ka tu pelni daudz nevienam neko nenozīmē, bet tas, ka tu VARI iztērēt daudz - o jā!!!
sirmais gulbis 14.09.2012. 10:28
Daudzi nēsām anarhistu uzšuves, kuras masveidā šuj mazgadīgi ķīniešu bērni vergturu manifaktūrās. Vienīgais veids kā būt patiesam anarhistam mūsdienās, ir iekopt naturālo saimniecību, pretējā gadījumā (piemēram,nopērkot cīgas veicī), sanāk atbalstīt ļauno sistēmu
urlkaavis 13.09.2012. 23:11
Viss, ko var sastapt ir jaunieši rotājušies ar anarhijas simboliku, nemaz nezinot, ko tas patiesi nozīmē. Rezultātā rodas hipokrāti, kas saka vienu, bet dara pavisam citu.
Vairāk par anarhiju- nesen klajā nākusi grāmata par zināmāko latviešu anarhistu - Jāni Žākli jeb segvārdā Pēteri Mālderi. Šis tips piedalījās slavenajā Sidnijstrītas aplenkumā! Grāmatas autors un nosaukums : Filips Rufs - Pa stāvu liesmu debesīs!
sirmais gulbis 13.09.2012. 22:09
Ar anarhiju ir līdzīgi kā komunismu: ideja lieliska, bet realitātē cilvēku iedzimtā vēlme zagt, iedzīvoties un slinkot visu sačakarē. Pieļauju iespēju,ka daudzi no vecajiem trū krabjiem to ir sapratuši un nododas friendsfamilyforever dzīvei nestresojot par globālām katarsēm
Kaža 13.09.2012. 18:08
Nevaru saprast vai man anarhija ir pieņemama vai nē. Anarhisms man šķiet pieņemama alternatīva esošajai sistēmai, taču nevaru saprast kur sākas un kur beidzas robežas pirms tās pāraug kaut kāda veida visatļautībā. Un ja visi būs vienlīdzīgi, kurš tad kontrolēs masas? Vai tās var kontrolēt pašas sevi? Esot pret sistēmu anarhisti reizē ierobežo iespēju sistēmai uzlabot sabiedrības dzīvi kopumā. Un diezvai sabiedrība var dzīvot tik produktīvi, lai būtu attīstītāka kā labi strādājošas sistēmas gadījumā. Bet tas atkal noved pie sevis ierobežošanas. Man šis temats ir aktuāls tāpēc nevarēju izdomāt labāku vietu par alternative.lv forumu tā apspriešanai.
a-hc 13.09.2012. 17:40
Prieks, ka atgriezusies beidzot vieta, kur var atrast līdzīgi domājošos. Aizdomājos par to, kas noticis ar anarhiju Latvijā? Agrāk anarhija bija diezgan populārs termins, kuru zelēja katrs sīkais, kurš tikko iemācījies runāt. Bija arī grupas, kuras spēlēja anarho-hc (WMAF, In.Stora, CA, u.c.), bet tagad kaut kā anarhiju visi ir piemirsuši - ierakušies savās siltajās kapitālisma alās, peld pa straumi un neiespringst par to, ka viss iet uz galu. Nav tā, ka visām šīm anarhijas idejām ir sen atmests ar roku? Cilvēki sapratuši, ka tā ir utopija un nemaz netērē spēkus pat, lai mainītu savu domu virzienu? Man jau liekas, ka anarhija katram sākas galvā un ja viss aiziet kā vajag tad arī darbībās. Kur esat vecie anarhisti? Pārklājušies ar kapitālisma sūnu, sarūsējuši sēžat maliņā? Jaunatne aug ar domām par drātēšanos un gāgu, ignorējot lietas, kuras patiesi svarīgas. Laiks iesēt galvās domu par anarhiju, par domu brīvību bez saprāta kontroles un apziņas manipulācijas! Strādā-pērc-mirsti!

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.