ZIŅAS

Rokfestivāls KLANG! – mūziķi aicina, 2. daļa (video)

KLANG 25.07.2013. 17:08
Jau šajā piektdienā Klanģu kalnā sāksies vienīgais vasaras rokfestivāls “KLANG!”.

Aicinātājiem pievienojas grupas Omerta, Art Of Keeping Secrets, Biomorph un Huskvarn. Pirmo video ielūgumu  daļu ar Burned In Blizzard, Monologs Divatā, Inokentijs Mārpls un Preternatural piedalīšanos skaties šeit.

Festivālā uzstāsies Dzelzs Vilks, Mary Jane,  Sanctimony, Inokentijs Mārpls, Preternatural, The Factor, Trendkill Method, Huskvarn, Relicseed, Indygo, Art of keeping secrets, Omerta, GhettoZloba un citas Latvijas smagās un alternatīvās mūzikas žanrus pārstāvošas apvienības. Informācija par grupu uzstāšanās laikiem atrodama KLANG! facebook.com profilā.

Festivāla organizatori parūpējušies arī par ērtu nokļūšanu līdz pasākuma vietai: 26. jūlijā no Strēlnieku laukuma Rīgas centrā reizi stundā sākot no plkst. 17:00 līdz 22:00 kursēs autobuss, nodrošinot iespēju nokļūt tieši festivāla norises vietā, savukārt 28. jūlija rītā sākot reizi stundā no plkst. 10:00 līdz 16:00 pasākuma apmeklētājiem būs iespēja nokļūt atpakaļ Strēlnieku laukumā.

Festivāla biļetes jau pieejamas iepriekšpārdošanā internetā par cenu 10 Ls: bet pasākuma laikā biļetes varēs iegādāties pie ieejas par cenu 12 Ls. Teritorijā būs pieejama autostāvvieta, vieta teltīm, kā arī tiks nodrošināta ēdināšana un bārs.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

15.dec
svētdiena

Upes labdarības koncerts

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
18.dec
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

Ziemassvētku priekšnojautas ar Čipsi un Dullo

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
19.dec
ceturtdiena

Les Attitudes Spectrales + Donēts

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

METAL XMAS EVENT

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS