ZIŅAS

Relicseed „Slaughterhouse” iegūst balvu kā "labākais metal/hardcore" albums

05.08.2015. 13:48
Kompānijas „Mikrofona ieraksti” pērn izdotais latviešu smagā metāla grupas „Relicseed” albums „Slaughterhouse” ieguvis galveno žūrijas balvu amerikāņu kompānijas „Music Resource Group” rīkotās aptaujas „Independent Music Awards (IMA)” kategorijā „Labākais metal/hardcore” albums, informē Guntars Račs.

IMA balvas tiek pasniegtas jau četrpadsmit gadus un tā ir ieguvusi lielu popularitāti un prestižu starp mūziķiem, kā arī mūzikas faniem, kuru apjoms šajos gados mērojams simtos miljonu.

Relicseed „Slaughterhouse” par labāko savā kategorijā atzinusi starptautiska žūrija, kuras sastāvā šogad darbojās pasaulē pazīstami mūziķi un ierakstu kompāniju un koncertu organizētāju pārstāvji, starp kuriem arī dziedātājas Suzanne Vega, Amanda Palmer un Shelby Lynne, kā arī industrijas pārstāvji no kompānijām SoundCloud, Nettwerk Music Group, Hard Rock Café un citām. Ar pilnu žūrijas sarakstu varat iepazīties IMA mājaslapā.

Lai arī Relicseed jau ir ieguvis prestižo žūrijas balvu un albuma promociju no IMA, viņi vēl var cerēt arī uz „Tautas balss balvu” jeb „Vox Vote” un tur grupas fani var viņiem palīdzēt, nobalsojot un to var izdarīt šeit

"Vienīgais apgrūtinājums ir tāds, ka balsotājam ir jāreģistrējas. Bet īstiem faniem tas nevarētu būt īpaši grūts uzdevums," aicina Račs.

Relicseed otrais studijas albums „Slaughterhouse” ierakstīts Losandželosas „Tranzformer Studios”, sastrādājoties ar skaņu inženieri un līdzproducentu Braienu Karlstromu. „Relicseed” bija viena no pēdējām grupām, ar ko leģendārais inženieris strādāja, jo 2013.gada Janvārī mira ar sirdstrieku. 

Tikmēr grupa ir mazliet pārstrādājusi un uzlabojusi savas dziesmas „Serial Leader” video.

Lasi vēl

Komentāri

Hardcore :D Bet malači!
Nesaprotu, kas tas par naudas stutētu starpslāni, kurā viņi peld. Kaut kā pietrūkst to alternatīvo taciņu, pa kurām banda izlaužas pie atzinības, tiek novērtēta i pašmājās, i plašāk.
Nu no IMA iesniegtajiem šie tiešām bij labākie.
Aikucim taisnība, lai arī cik sāpīgi neliktos.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

12.dec
ceturtdiena

Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.dec
ceturtdiena

Mortons

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Tesa un Židrūns

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS