ZIŅAS

Notiks brutālās mūzikas minifestivāls "Rot In Smile #7"

Rotten Smile 04.04.2018. 13:30
Piektdien, 20. aprīlī, Ādmiņu ielā 4 notiks brutālās mūzikas pasākumu sērijas minifestivāls "Rot In Smile #7".

Šī pasākuma galvenie mākslinieki būs brutal death / gore grind grandi "Fecalizer" no Meksikas. Vietējais atbalsts no grind dueta "Trauma Moralis" un jaunā brutal death / gore grind projekta "Bloated Goat Bondage", kas publikai atrādīsies pirmo reizi. Īpašie vakara viesi būs Baltkrievijas street punk veterāni MISTER X un girl punk/hc grupa MESSED UP.

Grupa Fecalizer dibināta 2003. gadā Mehiko un šogad ar vērienīgu tūri atzīmēs savu 15 gadu jubileju sniedzot 30 sava jaunā albuma Fecal Inferno prezentācijas koncertus Eiropā un pirmo reizi uzstājoties Baltijas valstīs. Grupa spēlē agresīvu brutal death metal un oldschool gore grind sakausējumu ar tekstiem par horror filmu, zombiju, asiņu, zarnu, nekrofīlijas, koprofāgijas u.c. tikpat jauku tematiku. Savas pastāvēšanas laikā grupa ir nospēlējusi vairākus simtus koncertu, uzstājoties lielākajos žanra festivālos un koncertos visā pasaulē, kļūstot par vienu no žanra zināmākajām gupām. Grupa izdevusi 3 full-lenght albumus, 4 EP un 12 split albumus, kā arī best (s)hits kompilāciju.

"Mister X" ir pirmā Baltkrievijas street punk/oi! grupa, kura dibināta 2003. gadā. Grupa, kura pateicoties savai atraktivitātei, melodiski lipigajām dziesmām par alu, futbolu un S.H.A.R.P. idejām, ir viennozīmīgi kļuvusi par Baltkrievijas punk vārda nesējiem pasaulē. Grupa pārsvarā uzstājas ārzemēs, bieži brauc tūrēs ar dažādu citu valstu grupām, uzstājas ne tikai street punk, bet arī d.i.y. aharcho punk un hardcore žanra pasākumos un festivālos visā Eiropā. Pateicoties Baltkrievijas lokācijai un saviem kontaktiem, grupa ir biežs viesis Polijā un Krievijā, kur tiek aicināta uzstāties kopā ar pieredzējušākiem skatuves pārstāvjiem!Latviju pāstāvēs grind veterāni "Trauma Moralis", kuri savas pastāvēšanas vēsturē ir nospēlējuši vairāk nekā 100 koncertus uzstājoties daudzās Eiropas valstīs un tūrējuši Meksikā, kā arī jaunā grupa "Bloated Goat Bondage".Pasākuma sākums 20:00
Ieeja / ziedojums grupām : 4 eur

Lasi vēl

Komentāri

Panki nemirst !
hno, drīzāk skini.
Admini rocks, bet shaada muuzika gan nerox
D.I.Y. grupas enīvei.....atbalsti vai nodirs....
Riekstiņš 10.04.2018. 20:36
Skūtgalvji pret rasismu!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

12.dec
trešdiena

Cradle Of Filth (Uk) Kill All The Gentlemen Psycholies

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
13.dec
ceturtdiena

TESA | Heartbeats From The Sky 08-18

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
13.dec
ceturtdiena

IRON WINGS unplugged bārā "Republika"

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
13.dec
ceturtdiena

Fools on Parade / Still Runners / Sub Scriptum Nemierā

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9a
14.dec
piektdiena

Emergenza Festival Riga

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS