ZIŅAS

Nedēļas nogale ZUNDA dārzā ar Inokentiju Mārplu un Das Sonntags Legion

ZUNDA Dārzs 03.09.2015. 14:16
4. un 5. septembrī ZUNDA dārzā gaidāmi Das Sonntags Legion, Inokentijs Mārpls un citu grupu koncerti.

Zunda Dārzs, kas atrodas Ūdens ielā 6, ir 270 kvadrātmetru liela koncertiem un mākslas aktivitātēm paradzēta vieta. Septembra programma sevī ietvers festivālu Survival Kit, Baltās naktis, Street art izstādes atklāšanu un koncertus.

4. septembrī “Zunda dārzā” uzstāsies uzstāsies Latvijas pankroka veterāni Inokentijs Mārpls un psihodēliskā blūzroka trio So Lucid Electric Feel.

Pasākuma sākums 21:00 - 24:00, ieejas maksa 2,00 eur.

5. septembrī "Baltā Nakts" ietvaros gaitā Arhitektūras un mediju centra H2o 6 izstāžu zālē (svarīgi: koncertvieta pārcelta no Zunda dārza!) sirreālistiskus sapņu stāstus atskaņos dziedātāja Elizabete Balčus. Etnogrāfiskā ceļojumā “Laiva” pa Latvijas ūdens takām vedīs kokļu mūzika ģitāristu izpildījumā, kur apvienojušies mūziķi no grupām “Soundarcade”, “Tesa” un “S.I.L.S.”. Savukārt pa dziļām meža takām izvadīs eksperimentālā folka grupa “Das Sonntags Legion”.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Tesa un Židrūns

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
13.dec
piektdiena

PND

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
13.dec
piektdiena

Jūdas Graši

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS