ZIŅAS

Nākamā gada jūlijā Tartu koncertēs Metallica

alternative.lv 24.09.2018. 11:06
Metāla veterāni Metallica nākamā gada 18.jūlijā uzstāsies Tartu Raadi militārajā lidlaukā, prezentējot savu pēdējo veikumu Hardwired… to Self-Destruct.

Metallica "Worldwired" tūres ietvaros jau paviesojās Eiropā un pašreiz koncertē ASV. Kā papildspēkus Metallica ņems līdzi iespaidīgo zviedru apvienību Ghost un nesen slavu ieguvušo norvēģu grupu Bokassa. Atgādinām, ka Bokassa savu plašo atpazīstamību ieguva tieši Metallica bundzinieka Larsa Ulrika dēļ, kad tā tika pieminēta kā viena no favorītgrupām bundziniekam.

Grupas pēdējais veikums Hardwired... to Self-Destruct ir grupas desmitais albums, kopā ar 12 skaņdarbiem, kas tika lielākoties uzņemts ar pozitīvām atsauksmēm. Metallica līdz šim pārdevusi jau aptuveni 5 miljonus jaunā ieraksta, un kopš 2016. gada, popularizējot to, apvienība devusies iespaidīgā gan arēnu, gan brīvdabas koncertu tūrē.

Metallica ir amerikāņu smagā metāla mūzikas grupa, kura izveidota 1981. gadā Losandželosā. Tā tika dibināta, kad bundzinieks Larss Ulriks ievietoja sludinājumu Losandželosas laikrakstā, lai interesenti piesakās izveidot jaunu grupu. Vienīgi Ulriks un solists Džeimss Hetfīlds ir palikuši grupā no pašiem pirmsākumiem.

Metallica visu laiku populārākais un komerciāli veiksmīgais albums, kuru bieži apzīmē kā "Black Album", nesen uzstādīja grupas rekordu, proti, atrodoties Billboard topā jau 500 nedēļas. 

Biļešu tirdzniecība sāksies 28.septembrī, vairāk informācijas www.metallica.com

Lasi vēl

Komentāri

tas gadījums, kad apsildītāji (Ghost) ir interesantāki par galveno grupu.
tas toč. Ghost vairāk interesē..
vaineeeeee. same

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.mai
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
22.mai
trešdiena

Inokentijs Mārpls

NOASS, AB dambis 2, Rīga
24.mai
piektdiena

Sound Religion

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
24.mai
piektdiena

Rattus [FIN] + Hot Kommunist [EST]

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
24.mai
piektdiena

SPIRAL SKIES (psychedelic rock/doom, Zviedrija)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS