ZIŅAS

Metāla apvienību parāde Tallinā

Rock Cafe 06.02.2017. 15:37
Svētdien, 12. februārī, Tallinas "Rock Cafe" uzstāsies četras jaudīgas metāla apvienības: "Kreator", "Sepultura", "Soilwork" un "Aborted".

Vācieši "Kreator" jau 30 gadu garumā daudziem smagās mūzikas cienītājiem ir enerģiska “thrash metal” stila paraugs. Astoņdesmito gadu beigās "Kreator" zīmols kopā ar "Metallica", "Iron Maiden" un "AC/DC" bieži rotāja vairāku ēku sienas, skolnieku burtnīcu vākus un skolas solus.  Šī gada 27. janvārī nāca klajā grupas jaunais ieraksts “Gods of Violence”.

Tallinā uzstāsies arī ne mazāk nozīmīgie "Sepultura". Svaigākais albums “Machine Messiah” jau ir pieejams kopš 13. janvāra.
Faktiski grupai ir 30 gadi, bet daudzi tomēr to neuztver kā leģendāro "Sepultura" no 80.-90. gadiem biežo sastāva maiņu dēļ. No oriģinālsastāvā ir palicis tikai bassģitārists. Savos koncertos grupa nekad nav apdalījusi savus fanus un vienmēr izpildīja savus leģendāros grāvējus no deviņdesmitajiem - "Roots Bloody Roots", "Ratamahatta", "Refuse/Resist".Par publikas iesildīšanu rupēsies zviedru melodic death metal apvienība "Soilwork", un metālisti "Aborted" no Belģijas
 
Uz Tallinas koncertu organizējas brauciens no Rīgas.
Vairāk informācijas par braucienu šeit.

Puse no šī koncerta grupām - "Soilwork" un "Aborted" - 14. februārī koncertēs Rīgā!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.dec
piektdiena

Fools on Parade

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
6.dec
piektdiena

Gnoomes (RU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
7.dec
sestdiena

Nikto + Elvi Soulsystems

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
19.feb
trešdiena

Alcest {fr} Birds In Row {Fr} Kaelan Mikla {Is}

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

FORUMS