ZIŅAS

Brutal Assault izziņo grupas 2015.gada festivālam

Brutal Assault 18.12.2014. 16:15
Smagās mūzikas festivāls Brutal Assault izziņo pirmās grupas nākamajam 20 gadu jubilejas pasākumam.

Nākamgad savu 20 jubileju no 5. līdz 8. augustam svinēs čehu smagās mūzikas festivāls Brutal Assault. Iepriekšējam festivālam noslēdzoties, bija zināms, ka headlaineri būs brazīļu thrash metal leģendas Sepultura. Nesen festivāla organizatori nāca klajā ar jaunu grupu sarakstu, kas šogad atkal ir krietni savādāks nekā pagājušogad.

Pirmajā kārtā tika izziņotas tādas leģendāras un slavu iemantojušas grupas kā Cradle Of Filth, Decapitated, Kreator, Krisiun un Sepultura. Savukārt tagad saraksts ir izaudzis līdz 45 grupām, starp kurām ir tādi nosaukumi kā Annihilator, Biohazard, Brujeria, Cannibal Corpse un citi.

Tāpat ir jau iespējams iegādāties biļetes uz Brutal Assault 2015 festivālu. Vairāk informācijas gan par grupām, gan par biļešu iegādi www.brutalassault.cz

Šeit neliels ieskats no pagājušā gada festivāla

Grupu saraksts pagaidām:

AGGALOCH (US), ANAAL NATHRAKH (UK), ANNIHILATOR (CA), ASPHYX (NL), AT THE GATES (SE), BE’LAKOR (AU), BENIGHTED (FR), BIOHAZARD (US), BLOODBATH (SE), BRUJERIA (MX), CANNIBAL CORPSE (US), CATTLE DECAPITATION (US), CRADLE OF FILTH (UK), CRYTOPSY (CA), DEAD CONGREGATION (GR), DEATH DTA (US), DECAPITATED (PL), DEFEATED SANITY (DE), DEMONIC RESURRECTION (IN), EIHERJER (NO), EMMURE (US), ENSLAVED (NO), ESOTERIC (UK), EXCREMENTORY GRINDFUCKERS (DE), ILL NINO (US), KATAKLYSM (CA), KREATOR (DE), KRISIUN (BR), MOD (US), MARDUK (SE), NERVOSA (BR), NUCLEAR (CH), NUCLEAR ASSAULT (US), PRIMORDIAL (IR), PSYCROPTIC (AU), RING OF SATURN (US), ROSETTA (US), SARKE (NO), SEPULTURA (BR), SVARTIDAUDI (IS), THE HAUNTED (SE), TOXIC HOLOCAUST (US), TRIPTYKON (CH), VADER (PL), WINTERFYLLETH (UK).

Šī gada festivāla apskatu lasi ŠEIT!

Lasi vēl

Komentāri

tā titulbilde tho... :D
cik km ir no riigas liidz norises vietai chehijaa?
apskaties gūglē

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.okt
pirmdiena

Alexander Markvart / Andrey Popovsky duo

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
23.okt
trešdiena

MMMM

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
24.okt
ceturtdiena

The Protest

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.okt
piektdiena

Aborted [Be] Entombed A.D. [Se] Baest

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
25.okt
piektdiena

La Casa Fantom un Tesa

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga

FORUMS