ZIŅAS

Aptiekā koncertēs tumšās rokmūzikas grupa Get Your Gun

Aptieka 27.04.2018. 16:30
28. aprīlī Vecrīgas krogā "Aptieka" koncertēs dāņu rokgrupa "Get Your Gun".

 

Tumšās rokmūzikas trio „Get Your Gun” 2008. gadā izveidoja brāļi Andreass un Saimons Vestmarki, un 2012. gadā tika izdoti pirmie grupas ieraksti septiņcollu plates un EP formātā. Pagāja vēl pāris gadi, līdz par „Get Your Gun” uzzināja daudz plašāks klausītāju loks – 2014. gadā dienasgaismu ieraudzīja apvienības pirmais albums „The Worrying Kind”, kurš saviļņoja Eiropas mūzikas skatuvi, paverot ceļu uz tādiem festivāliem kā „Roskilde”, „SPOT Festival”, „Tallinn Music Week” un pašmāju „Positivus”, kā arī nodrošinot koncertus Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Beļģijā un Krievijā. 2017. gada rudenī tika laists klajā grupas jaunākais albums "Doubt Is My Rope Back To You"

„Get Your Gun” neieliek sevi konkrētu žanru rāmjos un drīzāk seko muzikālajām ietekmēm un idejām, kuras apvienībā bijušas jau kopš tās rašanās, apvienojot stoner rock raksturīgo smagnējumu ar Ziemeļvalstu melanholiju un tautas mūzikas tumšajām teikām un mitoloģiju.Koncerts Aptiekā būs vienīgais koncerts Latvijā. Koncertu iesildīs ILLA - instrumentāls trio no Liepājas, kurā saklausāmas postroka, eksperimentālās mūzika, roka un džeza ietekmes.

Ieeja par ziedojumiem (5 eur apmērā).
Koncerta apmeklētāju ērtībām - Aptiekas ietilpību šajā vakarā ierobežojam līdz 80 cilvēkiem.

Ieeja no 19:00.
21:00 I L L A
22:15 Get Your Gun

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

25.mai
piektdiena

Rūsa

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.mai
piektdiena

The Mary Jane (grandžroks) albuma prezentācija

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
26.mai
sestdiena

Nemiera Festivāls 2018

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9a
26.mai
sestdiena

Grupas Symbolic koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
26.mai
sestdiena

B Optimist

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS