VIDEO

Rusted Wheel piedāvā klipu dziesmai Zeme

Rusted Wheel 24.11.2016. 11:16
Hārdroka grupa "Rusted Wheel" laiduši klajā klipu dziesmai "Zeme".

"Klipā "Zeme" redzami kadri no pašu zemes, mežiem, kalniem, saulrietu, dižozolu. Stāsta galvenā varone ir meitene, kas atrod pagātnes liecības, rod patiesību par tiem, kas cīnījās - un kurš gan cits to paveikt spēs, ja ne mēs paši? Dziesma sasaucas ar svētku noskaņu - brīvību, neatkarību, par cīņu un uzvaru un sarkan-balt-sarkaniem karogiem, kas brīvi plīv," stāsta grupa Rusted Wheel.  Zeme ierakstīta, miksēta, māsterēta KSRecords un izlaista šā gada septembrī. Tā tiks iekļauta pirmajā albumā, pie kura pašlaik tiek strādāts.

Tuvākajā nākotnē tiek plānoti koncerti Rīgā un ārpus tās: 26.novembris Viļņa "Liverpool bārs" ; 3. decembris - Rīga "Depo" ; 17.decembris D-Pils "Artilērijas Pagrabi". Jaunajā gadā plānā ir Fontaine Palace" un "MC Balerija".

Grupa savu mūziku raksturo kā hārdroku,kas pārsteidz klausītājus ar enerģisko, pozitīvo un robusto spēli, un dažiem šova elementiem, piemēram, klīstošo zirgu, kam patīk headbangot.

Lasi vēl

Komentāri

WTF? Smieklīgi :D
Klips sūdīgs, bet braukšanas prasme čalim ar Volvo V70 ar uzlīmi Rusted Wheels vēl sūdīgāka. Bija vēlme apstādināt un piekaut.
Bobi, kad un kurā vietā tevi aizvainoju?
Būtu sanākusi nais 3 minūšu dziesma, ja nebūtu tik daudz lieku pāreju un rifu, kas nelīmējās kopā ar pārējo dziesmu. Un basistu pie mikrofonā nelaist... Nekad...
Vai vai vai... vai tad vienmēr cukuru vajag?
Nesaku, ka cukuru vajag, bet nevajag mēģināt vokālo stilu, kurā prasmes ir 0, tikai tādēļ, ka gribās tādu partiju dziesmā.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS