VIDEO

Rusted Wheel piedāvā klipu dziesmai Zeme

Rusted Wheel 24.11.2016. 11:16
Hārdroka grupa "Rusted Wheel" laiduši klajā klipu dziesmai "Zeme".

"Klipā "Zeme" redzami kadri no pašu zemes, mežiem, kalniem, saulrietu, dižozolu. Stāsta galvenā varone ir meitene, kas atrod pagātnes liecības, rod patiesību par tiem, kas cīnījās - un kurš gan cits to paveikt spēs, ja ne mēs paši? Dziesma sasaucas ar svētku noskaņu - brīvību, neatkarību, par cīņu un uzvaru un sarkan-balt-sarkaniem karogiem, kas brīvi plīv," stāsta grupa Rusted Wheel.  Zeme ierakstīta, miksēta, māsterēta KSRecords un izlaista šā gada septembrī. Tā tiks iekļauta pirmajā albumā, pie kura pašlaik tiek strādāts.

Tuvākajā nākotnē tiek plānoti koncerti Rīgā un ārpus tās: 26.novembris Viļņa "Liverpool bārs" ; 3. decembris - Rīga "Depo" ; 17.decembris D-Pils "Artilērijas Pagrabi". Jaunajā gadā plānā ir Fontaine Palace" un "MC Balerija".

Grupa savu mūziku raksturo kā hārdroku,kas pārsteidz klausītājus ar enerģisko, pozitīvo un robusto spēli, un dažiem šova elementiem, piemēram, klīstošo zirgu, kam patīk headbangot.

Lasi vēl

Komentāri

WTF? Smieklīgi :D
Klips sūdīgs, bet braukšanas prasme čalim ar Volvo V70 ar uzlīmi Rusted Wheels vēl sūdīgāka. Bija vēlme apstādināt un piekaut.
Bobi, kad un kurā vietā tevi aizvainoju?
Būtu sanākusi nais 3 minūšu dziesma, ja nebūtu tik daudz lieku pāreju un rifu, kas nelīmējās kopā ar pārējo dziesmu. Un basistu pie mikrofonā nelaist... Nekad...
Vai vai vai... vai tad vienmēr cukuru vajag?
Nesaku, ka cukuru vajag, bet nevajag mēģināt vokālo stilu, kurā prasmes ir 0, tikai tādēļ, ka gribās tādu partiju dziesmā.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

23.jan
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
piektdiena

Soundarcade

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
piektdiena

THP Production 2 gadu jubilejas svinības

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
piektdiena

Grupa Sigma (indie roks)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
26.jan
sestdiena

Frequent Mood // Color maze

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS