VIDEO

Rusted Wheel piedāvā klipu dziesmai Zeme

Rusted Wheel 24.11.2016. 11:16
Hārdroka grupa "Rusted Wheel" laiduši klajā klipu dziesmai "Zeme".

"Klipā "Zeme" redzami kadri no pašu zemes, mežiem, kalniem, saulrietu, dižozolu. Stāsta galvenā varone ir meitene, kas atrod pagātnes liecības, rod patiesību par tiem, kas cīnījās - un kurš gan cits to paveikt spēs, ja ne mēs paši? Dziesma sasaucas ar svētku noskaņu - brīvību, neatkarību, par cīņu un uzvaru un sarkan-balt-sarkaniem karogiem, kas brīvi plīv," stāsta grupa Rusted Wheel.  Zeme ierakstīta, miksēta, māsterēta KSRecords un izlaista šā gada septembrī. Tā tiks iekļauta pirmajā albumā, pie kura pašlaik tiek strādāts.

Tuvākajā nākotnē tiek plānoti koncerti Rīgā un ārpus tās: 26.novembris Viļņa "Liverpool bārs" ; 3. decembris - Rīga "Depo" ; 17.decembris D-Pils "Artilērijas Pagrabi". Jaunajā gadā plānā ir Fontaine Palace" un "MC Balerija".

Grupa savu mūziku raksturo kā hārdroku,kas pārsteidz klausītājus ar enerģisko, pozitīvo un robusto spēli, un dažiem šova elementiem, piemēram, klīstošo zirgu, kam patīk headbangot.

Lasi vēl

Komentāri

WTF? Smieklīgi :D
Klips sūdīgs, bet braukšanas prasme čalim ar Volvo V70 ar uzlīmi Rusted Wheels vēl sūdīgāka. Bija vēlme apstādināt un piekaut.
Bobi, kad un kurā vietā tevi aizvainoju?
Būtu sanākusi nais 3 minūšu dziesma, ja nebūtu tik daudz lieku pāreju un rifu, kas nelīmējās kopā ar pārējo dziesmu. Un basistu pie mikrofonā nelaist... Nekad...
Vai vai vai... vai tad vienmēr cukuru vajag?
Nesaku, ka cukuru vajag, bet nevajag mēģināt vokālo stilu, kurā prasmes ir 0, tikai tādēļ, ka gribās tādu partiju dziesmā.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

22.mar
piektdiena

Ansamblis Manta

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
22.mar
piektdiena

Inokentijs Mārpls

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
22.mar
piektdiena

U.D.O Steel Factory Tour 2019 | Melnā Piektdiena

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
23.mar
sestdiena

Jūdas Graši

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
23.mar
sestdiena

Bloody Heels (hard rock/glam)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS