PASĀKUMI

15.
pirmdiena

Ministry un Dying Fetus koncerts Rīgā

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
15.07.2019. 19:00
No 30 EUR
Biļetes: ticketshop.lv

Ministry
Dying Fetus
-------------------------------------------------------------------------------
Ieeja no 19:00, koncerta sākums 20:00
Biļetes ticketshop.lv
-----------------------------------------------------------------------------
15. jūlijā klubā „Melnā piektdiena” pirmoreiz Latvijā viesosies leģendārā industriālā roka grupa „Ministry”. Par koncerta iesildītājiem izvēlēti prominentie death metal pārstāvji „Dying Fetus”.

„Ministry” 1981. gadā Čikāgā izveidoja grupas līderis un vienīgais pastāvīgais dalībnieks Als Jorgensens (Al Jourgensen). Sākotnēji kā synth-pop kolektīvs, „Ministry” skanējums īsā laikā mainījās, astoņdesmito gadu beigās padarot apvienību par industriālā metāla pionieriem. Grupas sastāvs vienmēr bijis mainīgs, izņemot Jorgensenu, kurš ir „Ministry” idejas radītājs, producents, vokālists, mūzikas un tekstu autors.

„Ministry” agrāko dienu albumi „The Land of Rape and Honey” un „The Mind is a Terrible Thing to Taste” ieguvuši zelta un platīna statusu, taču, lai arī nākamās plates izpelnījušās fanu un mūzikas apskatnieku atzinību, tās tomēr bijušas mazāk komerciāli veiksmīgas. „Ministry” tomēr savu statusu saglabājuši, kopš deviņdesmito gadu sākuma iegūstot kopumā sešas „Grammy” balvas. 27 gadus kopš grupas izveidošanas, Als Jorgensens 2008. gadā paziņoja par „Ministry” darbības pārtraukšanu, taču jau 2011. gadā tomēr nolēma turpināt, 2012. gadā izdodot albumu „Relapse”. Jaunākais „Ministry” albums „AmeriKKKant” iznācis pagājušogad.

Als Jorgensens aktīvi darbojies un darbojas arī citos projektos - gan spēlējot kopā ar Trentu Reznoru (Trent Reznor) apvienībā „Revolting Cocks”, gan izveidojot projektu „Pailhead” kopā ar „Minor Threat” un „Fugazi” līderi Janu Makeju (Ian MacKaye), gan spēlējot ģitāru „Dead Kennedys” izveidotāja Džello Biafras (Jello Biafra) grupā „Lard”. Astoņdesmito gadu beigās, kopā ar „Skinny Puppy” vokālistu Niveku Ogri (Nivek Ogre), Jorgensens izveidoja īslaicīgo projektu „PTP”, kura pirmā uzrakstītā dziesma „Show Me Your Spine” tika izmantota Pola Verhovena (Paul Verhoeven) filmā „Robocop”.

Klubs „Melnā piektdiena” atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 199c. Biļetes uz 15. jūlija koncertu no pirmdienas, 25. februāra plkst. 11:00 pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv. Pirmās biļetes par 30 eiro tika izpārdotas dažu stundu laikā, līdz koncerta dienai biļešu cena ir 35 eiro.

Komentāri

iesildītāji interesantāki par tiem ministriem, un biļetes bik pa sālītu, turklāt tanī ūķī.
Ko var dirst, biļetes jau sen bija izpārdotas. Par d@rgu viņam ble. Viss maksā tik cik maksā.
zini, pērn iron maiden +kilswitch engage man izmaksāja pidisjatku, Kilkim Žaibu 50, bet šeit, es uzskatu, ka ir bišku pār dārgu.
Koncerta Apskats
youtube.com/NE-CQpA8hQo

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

12.dec
ceturtdiena

Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.dec
ceturtdiena

Mortons

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Tesa un Židrūns

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS