PASĀKUMI

Septembris, 2019

19.sep
ceturtdiena

Sin In The Flesh (ESP)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
20.sep
piektdiena

Nova Koma

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
20.sep
piektdiena

Reiner (melodic punk, hc)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
21.sep
sestdiena

Radio Tapok (RU)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
21.sep
sestdiena

Feelament // IGNIS | Club Republika

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.sep
sestdiena

SAD (dreampop/dreamgaze)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
27.sep
piektdiena

The Big Deal

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
27.sep
piektdiena

Gladenfold // Symphodia // Ulguränd

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
27.sep
piektdiena

Burning Dawn

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
28.sep
sestdiena

Velial Squad

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
28.sep
sestdiena

So Lucid Electric Feel

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

Oktobris, 2019

3.okt
ceturtdiena

BEHEMOTH (PL), Zeal&Ardor (CH) + support

Palladium, Marijas iela 21, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
3.okt
ceturtdiena

Ideomotor (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
4.okt
piektdiena

Molchat Doma (BY) + Plenērs

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
4.okt
piektdiena

Pienvedēja Piedzīvojumi 25 gadu jubilejas koncerts

Hanzas Perons, Hanzas iela 16a, Rīga
4.okt
piektdiena

Jūdas Graši

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
5.okt
sestdiena

MĀRA, Harta, Oghre, Mindesign

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
6.okt
svētdiena

Shokran

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
6.okt
svētdiena

Sekel (SWE)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
9.okt
trešdiena

MORNE (ASV, sludge, post metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
10.okt
ceturtdiena

Ufomammut [Ita] + Saver [Nor]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
10.okt
ceturtdiena

Lung [USA] + conversation

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
11.okt
piektdiena

Skaņu Mežs 2019

Hanzas Perons, Hanzas iela 16a, Rīga
11.okt
piektdiena

Būhstāh

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
11.okt
piektdiena

Damage SFP (FIN)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
11.okt
piektdiena

Jūdas Graši

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
Biļetes: ticketshop.lv
12.okt
sestdiena

Methane (Sweden) in Riga

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
12.okt
sestdiena

TEMPUS Artilērijas Pagrabos

Artilērijas Pagrabi, Rīgas iela 22, Daugavpils
18.okt
piektdiena

APēdājs

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
18.okt
piektdiena

Veliu Namai (dark folk,Lietuva)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
25.okt
piektdiena

Aborted [Be] Entombed A.D. [Se] Baest

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
26.okt
sestdiena

Iron Wings (Heavy/thrash metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

Novembris, 2019

2.nov
sestdiena

Amatory (RUS)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
2.nov
sestdiena

Eyrth un Tempus Balerijā

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars | Kafkaesque

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
16.nov
sestdiena

Amenra (BE), E-L-R Ylva

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
23.nov
sestdiena

SANCTIMONY 25 gadu jubilejas koncerts

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
23.nov
sestdiena

The LAST FOUR (RU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
27.nov
trešdiena

Moonspell (PT), Rotting Christ (GR) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.sep
ceturtdiena

Sin In The Flesh (ESP)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
20.sep
piektdiena

Nova Koma

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
20.sep
piektdiena

Reiner (melodic punk, hc)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
21.sep
sestdiena

Radio Tapok (RU)

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
21.sep
sestdiena

Feelament // IGNIS | Club Republika

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS