PASĀKUMI

26.jan
sestdiena

Frequent Mood // Color maze

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
26.01.2019. 21:00
Bez maksas

Frequent Mood
Apvienības sastāvu veido pieci, ar mūziku inficēti, puiši – Kārlis, Kristaps, Kaspars, Reinis un Armīns. Grupas dalībnieki laika gaitā ir klausījušies ļoti dažādus mūzikas žanrus, līdz ar to arī viņu dziesmās ir dzirdamas dažādu žanru iezīmes. Viņi atzīst, ka mūsdienu mūzikas tirgū ir diezgan sarežģīti precīzi nodefinēt savu skanējumu kādā no žanriem. Ģitāru rifu savstarpējā mijiedarbība, vokāla daudzbalsība, kā arī sarežģīta vienkāršība basa un bungu partijās, un tam visam pāri, nepārāk uzkrītoša delay un reverb efektu deva, ko papildina elektronikas elementi – tā varētu raksturot grupas “Frequent Mood” skanējumu.

https://frequent-mood.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/frequentmood/

Color Maze

Color Maze ir grupa, kas savu darbību uzsākusi pavisam nesen. Ēriks, Ģirts, Aigars un Kārlis ir dīvainās būtnes, kas pārstāv šo grupu, un ar mūzikas palīdzību pauž savu redzējumu par cilvēka dzīvi un tās vērtībām. Orğināldziesmas atspoguļo patiesas emocijas, ar kurām tās tapušas. Grupas dalībnieki vēlās, panākt katra klausītāja personīgo redzējumu un sajūtas, klausoties šo daiļradi.

https://www.facebook.com/thecolormaze


Ieeja brīva!

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

23.jan
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
piektdiena

Soundarcade

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
piektdiena

THP Production 2 gadu jubilejas svinības

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
piektdiena

Grupa Sigma (indie roks)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
26.jan
sestdiena

Frequent Mood // Color maze

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS