JAUNĀKIE IERAKSTI

Oceanpath izdod dziesmu The Puppet Show

Oceanpath 13.10.2017. 14:41
Simfoniskā metāla apvienība “Oceanpath” nāk klajā ar jaunu dziesmu “The Puppet Show”.

Jaudīgs sieviešu vokāls, smagnēji ģitāras ritmi un ekspresīva ritma sekcija, kā arī izteikts melodiskums ir Oceanpath radošo rokrakstu raksturojoši elementi.

Pēc vairākām sastāva maiņām grupa ir ieguvusi jaunu skanējumu, un šobrīd tajā spēlē, kā arī dziesmas ierakstā piedalījās: Laima Krīgere – vokāls, Artūrs Šteinbergs – ģitāra, vokāls, Elīna Zeiliņa – bungas, Liene Liega Veidemane – bass, Džeina Šteinberga – taustiņi. Mūzikas autors – A.Šteinbergs, vārdi – Dž.Šteinberga.  Dziesma ierakstīta un māsterēta pie Kārļa Šteinmaņa “KS Records” studijā.

“Dziesma “The Puppet Show” ir aicinājums sacelties pret sistēmu un pašiem rakstīt savas dzīves scenāriju, nevis pakļauties kāda cita uzspiestajai kārtībai,” tās noskaņu raksturo dziesmas autori.

Lai arī plašāku atpazīstamību grupa  “Oceanpath” iemantojusi ar simfoniskā folkmetāla kompozīcijām, dziesma “The Puppet Show” iezīmē jaunu posmu grupas radošajā biogrāfijā. Akadēmiski skolotais sieviešu vokāls apvienojumā ar klasiskās metālmūzikas elementiem ļauj apvienību “Oceanpath” atzīmēt kā vienu no retajām grupām, kas Latvijā spēlē un rada mūziku simfoniskā metāla žanrā.  

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

29.aug
ceturtdiena

The Ocean + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
30.aug
piektdiena

Grupas Apēdājs koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
30.aug
piektdiena
6.sep
piektdiena

Vader // Hate // Thy Disease

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
6.sep
piektdiena

Vennaskond Est, Pleners Lv, Abraham Kenny Aus, Est Lv

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS