JAUNĀKIE IERAKSTI

Oceanpath izdod dziesmu Daughter of the Northern Wind

Oceanpath 16.02.2018. 09:28
Simfoniskā metāla apvienība Oceanpath laiž klajā ierakstu Daughter of the Northern Wind – otro singlu no topošā albuma.

Oceanpath ir viena no retajām latviešu muzikālajām apvienībām, kas rada mūziku pasaulē tik populārajā simfoniskā metāla žanrā, apvienojot akadēmiski skolota vokāla iespējas ar klasiskās metālmūzikas elementiem, tostarp jaudīgiem ģitāras rifiem, izteiksmīgu growl, daudzslāņainu melodiju un ekspresīvu ritma sekciju.

Oceanpath vokālo jaudu novērtējuši arī metālmūzikas cienītāji - grupas vokāliste Laima Krīgere nule kā saņēmusi Latvijas Metālmūzikas gada balvu kā Gada balss 2017. Grupā Oceanpath spēlē un ierakstā piedalījās arī Artūrs Šteinbergs – ģitāra, vokāls, Džeina Šteinberga – taustiņi, Elīna Zeiliņa – bungas un Liene Liega Veidemane – basģitāra. Mūzikas autors – A.Šteinbergs, vārdi – Dž.Šteinberga. Dziesma ierakstīta un māsterēta pie Kārļa Šteinmaņa KS Record” studijā.

“Daughter of the Northern Wind vēsta par mītisko sievietes spēku, kas spēj radīt un sadragāt – gan karaļvalstis, gan atsevišķus prātus. Tas ir mūsu stāsts par Ziemeļmeitu, valdnieci un karotāju,” dziesmu raksturo tās autori.

Lasi vēl

Komentāri

Gandrīz aizmigu
Tas ir ok. Pie labām dziesmām labi guļas.
Pie garlaicīgām, vēl labāk. ;)
He, šis vokāla stils man vienmēr atgādinājis žāvāšanos, bet no hate, katram jau savs. Siņķiks gan 30-50 sek gan kko savu sāk spēlēt...
@lol siņķikam nav vislaik jāspēlē banāli akordi. Vismaz interesanti skan. Man gan šis mūzikas novirziens šķiet mazliet pārāk humoristiski pompozs.
Nerunāju par banalitātes līmeni, bet par izpildījuma/kompozīcijas kvalitāti. Tas, kas tavām ausīm interesants, manām sūdīgi saaranžēts...
Skeptiķis 27.02.2018. 15:53
Šādu mūziku klausās tikai cilvēki bez draugiem.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga

FORUMS