ALBUMU APSKATI

Year Of The Rabbit - Year Of The Rabbit

toms 01.08.2012. 01:39
uhh, sen bija meklēts kaut kas tamlīdzīgs un tad sanāca uzdurties uz izpildītāju vārdā Ken Andrews (failure, on, kā arī bijis co-producents pat A Perfect Circle vai Black Rebel Motorcycle Club). šis ir tikai viens no viņa projektiem un jāatzīst, ka puisis tiešām pieprot...

uhh, sen bija meklēts kaut kas tamlīdzīgs un tad sanāca uzdurties uz izpildītāju vārdā Ken Andrews (failure, on, kā arī bijis co-producents pat A Perfect Circle vai Black Rebel Motorcycle Club). šis ir tikai viens no viņa projektiem un jāatzīst, ka puisis tiešām pieprot to lietu, ko mēdz saukt par mūziku. lai arī nekādus pasaules brīnumus radījis nav, tomēr ievērību ir pelnījis bez šaubām (vismaz no manas puses). pati grupa un līdz ar to arī albūms kopumā, daudz ko neatšķiras no viņa iepriekšējā veidojuma - failure (ar ļoti spēcīgo albūmu fantastic planet), taču manā uztverē tas nav nekas nosodāms, jo laba nekad nav par daudz. ja kāds interesējas par stilu, tad tas varētu būt kaut kas no post-grunge (vokāls brīžiem tā vien atgādina kurtu), bet vairāk gan tādu spēcīgu un aizraujošu alt-rock. konkrētāk man ir slinkums aprakstīt, labāk meklējiet un klausaties paši!

Izdošanas datums: 15.06.2003.

Izdevējs: Elektra

Tracklist

 1. Rabbit Hole
 2. Lie Down
 3. Last Defense
 4. Strange Eyes
 5. Absent Eyes
 6. Vaporize
 7. Let It Go
 8. Hunted
 9. River
 10. Hold Me Up
 11. Say Goodbye

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
24.aug
sestdiena

The BIG Deal // Zona

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS