ZIŅAS

"Swans" dalībniece koncertēs „Nabaklab”

Mārtiņš Aizpurs 11.12.2013. 17:50
Otrdien, 17. decembrī „Nabaklab” uzstāsies dziedātāja un mūziķe Jarboe. Šis koncerts norisināsies kopā ar multimediju mākslinieku P. Emerson Williams no ASV.

Jarboe ir agrākā leģendārās Ņujorkas post-punk grupas „Swans” ilggadējā dalībniece, komponiste un māksliniece un šogad, savas tūres ietvaros, viņa viesosies arī Latvijā. Viņas mūzika tiek raksturota kā melodiska un emocionāli patiesa. Mākslinieces repertuārā ir dzirdami visdažādākie mūzikas stili, sākot no blūza akcentiem līdz pat kliedzošiem tumšas elektroniskās mūzikas elementiem, kas kopumā raksturo Jarboe neatkārtojamās vokālās dotības. Tūres ietvaros māksliniece izpildīs dziesmas no albuma „Dreams”, kā arī jau labi zināmas kompozīcijas no „Indemnity” albuma, kas šī gada septembrī tika izdots arī vinila plates formātā. 

Dziedātājās Jarboe vokāls lieliski saskan kopā ar mākslinieka P. Emerson Williams radīto mūziku un vizuālajiem darbiem.

P. Emerson Williams ir daudzfunkcionāls mākslinieks, kas nodarbojas ar mūzikas radīšanu, vizualizāciju un video instalāciju veidošanu. Mūziķis ir saistīts ar vairākiem muzikāliem projektiem, kā, piemēram, „Chorozon” un „Veil of Thorns”, ir darbojies dažādos projektos kopā ar grupām „Sleep Chamber”, „Manes” un „kkoagulaa”. Nesenajā projektā P. Emerson Williams veiksmīgi sadarbojās ar grupu „Lethe”, kuriem palīdzēja ar mūzikas radīšanu un albuma vāka māksliniecisko izveidi. 

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12. 17. decembra koncerta sākums paredzēts plkst. 21:00 un biļetes uz to nopērkamas visās „Biļešu serviss” kasēs.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga

FORUMS