ZIŅAS

Smagais lielkoncerts "Sapņu fabrikā"

Alternative.lv 22.08.2013. 13:04
Ceturtdien, 22. augustā, klubā "Route 66", koncertzāles "Sapņu fabrika" telpās, norisināsies smagās mūzikas koncerts sportiskā atmosfērā ar Somijas viesiem "Bill Skins Fifth" un pašmāju "Enhet" galvenajās lomās.

"Bill Skins Fifth" sevi raksturo kā ātru un agresīvu apvienību, kura variē stalp letālu un mūsdienīgi melodiski skanējumu. Kopš dibināšanas 2008. gadā, grupa ir gan uzkrājusi pieredzi, izdodot trīs EP albumus, kā arī attīstot savu skanējumu. Dodoties ciemos uz Baltkrievijas "Metal Crowd" festivālu, Somijas apvienība piestās arī pie mums.

"Enhet" ir viena no senākajām Baltijas metalcore grupām, un šajā pavasarī, atzīmējot 12. dzimšanas dienu, prezentēja otro pilna apjoma studijas albumu "Keep It Clear". Tuvojoties ceturtdienas lielkoncertam, Cēsu apvienība publicēja video versiju vienai no vecākajām albuma dziesmām "111". Eksistēšanas laikā "Enhet" ir nospēlējuši vairāk kā 300 koncertus 12 valstīs, un klausītājiem vislabāk pazīstami pēc enerģiski agresīvā, taču tehniski noslīpētā skanējuma. 

Savu dalību apstiprinājušas arī tādas pašmāju grupas kā „Omertà” (progressive rock) , „Rise to the Bait” (metalcore) un „Burned In Blizzard” (heavy metal). 

Pasākuma laikā „Route 66” slēgtajā āra pagalma teritorijā apmeklētājiem tiks piedāvāti gan skate, inline un bmx paraugdemonstrējumi, gan brīvā rampa, ļaujot vaļu ikvienam ekstrēmo sporta veidu piekritējam. 

Lasi vēl

Komentāri

Rise to the Bait izklausijaas pabriesmiigi.shtruntiigi noskanjoti.. Burned In Blizzard bija jau labaak..Enhet super strobelight :DDD laachpleesis 1.80ls - bez komentaariem....
Katamarans 23.08.2013. 13:05
Njā... Lāčplēsis....
Bet visādā citādā ziņā, pasākums bija gods godam..
viens alus tikai un 1.80
Milzu Kritika!!! Yes MAN!!!
iesaku par to padomaat atbildiigajam,, liels iemesls lai es biezhi nenaktu,,, nevis cena bet piedavajums un cena!
Kā var lāčplēsis maksāt tādu naudu?
tikai viens komentars par muziku pagaidm :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS