ZIŅAS

„SCéNA IR MIRUSI” koncerts klubā "Nabaklab"

Perkons Promotions 09.07.2014. 10:44
Šo ceturtdien klubā "Nabaklab" norisināsies Perkons Promotions rīkots pasākums „SCéNA IR MIRUSI”, kurā uzstāsies jaunā post-hardkora grupa Memory For The Future un DJ PA$AKA.

Šis būs pirmais koncerts, kurā plašākai publikai uzstāsies grupa Memory For The Future, kas prezentēs savu debijas albumu „Chasing A Fading Light”, kas fiziskā veidā ir pieejams jau kopš šī gada marta. Sakarā ar tuvojošos koncertu, grupa ir sniegusi iespēju visiem interesentiem šo albumu noklausīties arī digitālā formātā, izmantojot Bandcamp:

 
Alternatīvais vakars „SCéNA IR MIRUSI” ļaus visiem koncerta apmeklētājiem gremdēties atmiņās par pēdējo 10 – 15 gadu pop-punk un post-hardkora scēnas grupām, par ko gādās DJ PA$AKA, vakara turpinājumā atskaņojot dziesmas no grupām Blink 182, Set Your Goals Alexisonfire, A Day To Remember, Silverstein, The Used, Story Of The Year, New Found Glory, Finch, Funeral For A Friend, Alkaline Trio, The Ataris, Lostprophets, Good Charlotte, Underoath, Gaslight Anthem, MxPx , Rancid, Fallout Boy, Hed Pe, The Story So Far utt.
 
Ieeja klubā no 20.00, pasākuma sākums 21.00. Ierodoties uz pasākumu ar flaijeri (izprintētu plakātu), ieeja pasākumā būs BEZMAKSAS.
 

Lasi vēl

Komentāri

Scēna nav mirusi, scēnu nogalina šādas pozeru grupiņas.
Brauc atpakal uz uk robiic
komentāri spārda!
pesakuula 09.07.2014. 13:19
komentāri spārda robiici
Saprotu, ka var vienkārši ignorēt, bet nosaukums koncim ir stulbs.
Katamarans 09.07.2014. 16:47
Eu, čaļi! Netaisiet tagad Te Scēnu!
Alexisonfire ludzu!
MFTF - skan nice!
Paldies par pasākuma!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

12.dec
ceturtdiena

Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
12.dec
ceturtdiena

Mortons

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Tesa un Židrūns

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS