ZIŅAS

Rīgā viesosies poppunk grupa Vanilla Sky

Depo 10.01.2018. 12:30
16. janvārī klubā „Depo” uzstāsies pazīstamā itāļu poppunk grupa "Vanilla Sky". Šis būs pirmais apvienības koncerts gan Latvijā, gan Baltijas valstīs kopumā.

Itālijas poppunk skatuves zināmākie pārstāvji „Vanilla Sky” radās īstajā laikā īstajā vietā – sākot muzicēt 2002. gadā, grupa ātri vien nokļuva uz divtūkstošo gadu melodiskā pankroka viļņa un viņu pirmais ieraksts „Play It If You Can’t Say It” tika izpārdots divu mēnešu laikā. 2003. gada vasarā „Vanilla Sky” nolēma koncentrēties uz koncertēšanu, dodoties vairākās Eiropas tūrēs kopā ar žanra līdzgaitniekiem „Maxeen” un „The Ataris”, kā arī dalot festivālu skatuves ar „Flogging Molly”, „Yellowcard” un citiem. Koncertēšanai sekoja grupas pirmais albums „Waiting
For Nothing”, kurš tika izdots visā pasaulē „Capitol Records” paspārnē.

Pārmaiņas „Vanilla Sky” skāra 2007. gadā – grupas albums „Changes” pārsniedza 25000 pārdotu vienību un mēģinājumu telpā ierakstītā Rhianna dziesmas „Umbrella” kaverversija kļuva par negaidīti populāru hītu, uz laiku kļūstot par interneta vietnē „Youtube” skatītāko video Brazīlijā un nokļūstot aktīvā rotācijā mūzikas TV kanālos MTV un TRL. Jāmin, ka arī Latvijā minētā kaverversija aizvien dzirdama daudzu alternatīvās mūzikas dīdžeju pleilistēs.

Par spīti atpazīstamībai arī Latvijā, grupa šo gadu laikā nav koncertējusi nevienā no Baltijas valstīm, tādējādi, 16. janvāra koncerts būs pirmā iespēja „Vanilla Sky” zināmās dziesmas dzirdēt klātienē.

Klubs „Depo” atrodas Vaļņu ielā 32, ieeja no plkst. 19:00, koncerta sākums 20:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un, kā ierasts, pirmās biļetes iegādājamas par īpaši draudzīgu cenu, savukārt, tuvojoties koncerta dienai, to cena paaugstināsies.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.jūl
sestdiena

Cannibal Corpse (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
25.jūl
trešdiena
26.jūl
ceturtdiena

Bio Crisis (MX)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
26.jūl
ceturtdiena

Inokentijs Mārpls

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
27.jūl
piektdiena

Dzeltenie Pastnieki

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga

FORUMS