ZIŅAS

Rīgā koncertēs krievu pagānmetālisti Arkona

Melnā Piektdiena 12.01.2015. 09:45
31. janvārī Rīgā spēlēs Krievijas pazīstamākie pagānmetālisti Arkona.

Šī grupa iedvesmu smeļas no senās, pirmskristīgās seno slāvu laikmeta sabiedrības, kurā valdīja dievs Peruns un kurā bija liela vikingu jeb varjagu karotāju kultūras ietekme. Nosaukums "Arkona" (bieži rakstīts kā "APKOHA") nāk no pēdējās slāvu pagānu pilsētas, kura beidzamā pieņēma kristietību. Tās īstā atrašanās vieta (līdzīgi kā mūsu Beverīnas pilij) tā arī palikusi nezināma līdz pat mūsu dienām, tāpēc tā kļuvusi par simbolu interesei par seno pagānu kultūru mūsdienās.

"Arkona" ir ļoti ražīga grupa, kas izdevusi desmit albumus un kuras priekšgalā ir (pagānmetālam netipiski) vokāliste – sieviete Maša ar iesauku "Scream". Pēdējie ieraksti, ieskaitot jauno albumu "Явь" (2014.) iznākuši vienā no ietekmīgākajām Eiropas smagās mūzikas izdevniecībām – austriešu "Napalm Records". Grupa regulāri tūrē ārpus Krievijas un ir viena no ne pārāk daudzajām krievu ekstrēmā metāla grupām, kas pazīstama arī ārpus savas valsts.

Koncerts notiks 31. janvārī Rīgas klubā "Melnā Piektdiena", sākums no 20:00, klubs atvērts no 19:00, pirmās biļetes no 12 eiro. Par iesildītājiem tiks paziņots, nākot tuvāk koncerta datumam!


Klubs: http://www.melnapiektdiena.lv/events/31012015
Ieeja: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1391
Albumi: http://shop.napalmrecords.com/arkona

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

21.okt
pirmdiena

Alexander Markvart / Andrey Popovsky duo

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
23.okt
trešdiena

MMMM

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
24.okt
ceturtdiena

The Protest

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.okt
piektdiena

Aborted [Be] Entombed A.D. [Se] Baest

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
25.okt
piektdiena

La Casa Fantom un Tesa

Ādmiņu iela, Ādmiņu iela 4, Rīga

FORUMS