ZIŅAS

Rīgā koncertēs "Neurosis" dibinātājs Skots Kellijs

Alternative.lv 04.03.2014. 15:25
7. martā ar koncertu Rīgā atgriezīsies mūziķis Skots Kellijs no ASV, kurš pazīstams arī kā viens no kolektīva “Neurosis” dibinātājiem.

Ar gandrīz simts līdzšinējiem koncertiem Eiropā grupas “Neurosis” vokālists un ģitārists Skots Kellijs (Scott Kelly) ir pierādījis, ka arī viņa paša, vienatnē radītā mūzika dzīvo savu dzīvi. Nu, pirmo reizi, viņš Vecajā kontinentā ieradīsies ar “Mājupceļu” jeb “The Road Home” – savu grupu. Ar grupu, kas kopā ierakstījusi augsti vērtēto albumu “The Forgiven Ghost in Me”.

“The Road Home” ir Noa Lendiss (Noah Landis), grupas “Neurosis” taustiņinstrumentālists un Gregs Deils (Greg Dale), kurš pievienojās “Neurosis” viņu pēdējās turnejas laikā. Visi trīs kopā turpina pētīt “Lielo noslēpumu”.

2012. gada nogalē Skots Kellijs ar koncertu jau viesojās Rīgā, apliecinot, ka vārdu “dziesminieks” sevī iemieso visnepārnestākajā, vistīrākajā veidā un ar šo koncertu klausītājos atgriežot ticību šādu stāstnieku-mūziķu eksistencei vismaz citviet pasaulē. “Pavadod laiku kopā ar Skotu, ikviens atpazīs laika grebtu vīru. Viņš ir cietis un tieši tāpēc svarīgo iemācījies mīlēt vēl vairāk. Viņš ir vīrs, tēvs, dēls un brālis,” par savu paziņu reiz teicis Skota Kellija biedrs “Neurosis” kolektīva vadītajā “Neurot Recordings” Neitans Hols (Nathan Hall) no grupas “U. S. Christmas”. “Tas plūst caur viņa dziesmu tekstiem, enerģiju, viņa asinīm un sviedriem, viņa smagajām, tetovētajām rokām.”

Ja “Neurosis” koncertus un jaunus studijas albums pierasts gaidīt kā svētkus – tie ir reti, bet neaizmirstami, tad Skots Kellijs pārējā laikā nesnauž. Viņa akustiskie “sānsoļi” piedzīvojuši dažādas iemiesošanās – projekta “Blood And Time” ierakstu sesijās savulaik piedalījās gan jau pieminētais Noa Lendiss, gan kādreizējais grupas “Neurosis” video mākslinieks un joprojām “A Storm Of Light” līderis Džošs Greiems (Josh Graham), 2012. gadā pēc diviem solo albumiem dienasgaismu ieraudzījis arī kopā ar biedriem Stīvu Von Tīlu (Steve Von Till) un Wino ierakstītais veltījums “Songs of Townes Van Zandt”. Kopā ar “The Road Home” tapa arī pēdējais ieraksts “The Forgiven Ghost In Me”. Īsu, bet spilgtu mūžu piedzīvoja arī supergrupa “Shrinebuilder” un nu tās vietā S. Kellija dzīvē ienākusi cita – “Corrections House”, kas nupat noslēgusi savu pirmo Eiropas turneju.

Koncerts 7. martā kinoteātrī “K. Suns” būs jau trešā Skota Kellija viesošanās Latvijā. Tie, kas 2012. gada novembrī apmeklēja viņa solo koncertu durvis nu jau aizvērušajā “Artelī”, noteikti atcerēsies viņa solījumu atgriezties. Solījums tiek turēts.

Biļetes uz koncertu pieejamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē Bezrindas.lv. Cena šobrīd - 15.00 EUR. 

Uz koncertu tiek tirgots strikti ierobežots skaits sēdvietu!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.dec
piektdiena

Fools on Parade

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
6.dec
piektdiena

Gnoomes (RU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
7.dec
sestdiena

Nikto + Elvi Soulsystems

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
19.feb
trešdiena

Alcest {fr} Birds In Row {Fr} Kaelan Mikla {Is}

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

FORUMS