ZIŅAS

Rebel Riot gatavojas izdot jaunu albumu un publicē singlu Lightworker

Rebel Riot 03.11.2016. 13:42
Smagā roka grupa Rebel Riot 11. novembrī izdos savu trešo studijas albumu “The Good, The Bad And The Heavy”.

Jaunā materiāla skanējums ieturēts grupas iecienītajā hard 'n' heavy stilā. Līdz šim Rebel Riot klausītājiem ir nodevuši divus singlus: “Big Fat City” un “Lucifer”. Lai radītu plašāku priekšstatu par gaidāmo albumu, klausītājiem tiek piedāvāts trešais singls – “Lightworker”. Stāsts albuma dziesmās vijās ap cilvēka spēju sadzīvot pasaulē, kur ik brīdi dzīve mijās ar gaišo un tumšo, labo un ļauno, tikumiem un netikumiem. Skatījums uz to, kā tas ietekmē katra izvēlētos tēlus dzīvē un kur visam pa vidu ir vieta smagajai rokmūzikai.

Albuma ieraksts tapis Rīgā sadarbībā ar skaņu inženieriem Edgaru Ķauķi (Linga, Huskvarn) un Gintu Lundbergu (Skyforger) un tiks izdots vietējās skaņu ierakstu kompānijas “Thunderforge Records” paspārnē, kur pašlaik mājo arī latviešu smagā metāla apvienības Skyforger un Sanctimony.

Albuma prezentācijas tūri Rebel Riot uzsāks jau novembrī ar trīs koncertiem Somijas pilsētās – Helsinki (10. 11.), Lahti (11.11.) un Kouvola (12.11.) kopā ar somu grupām Prime Time Violence un Social Stain. Šī būs otrā reize, kad Rebel Riot atgriežas Somijā.

Albuma prezentācija Rīgā, Liepājā un citās Latvijas pilsētās plānota 2017. gada sākumā.

“The Good, The Bad And The Heavy” būs iespējams iegādāties CD digipack versijā. Digitālā veidā albums būs pieejams Spotify, iTunes , Bandcamp un citur.


 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.dec
piektdiena

Fools on Parade

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
6.dec
piektdiena

Gnoomes (RU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
7.dec
sestdiena

Nikto + Elvi Soulsystems

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
19.feb
trešdiena

Alcest {fr} Birds In Row {Fr} Kaelan Mikla {Is}

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

FORUMS