ZIŅAS

Piektdiena Esplanādē 2014 ar Skyforger

Alternative.lv 11.09.2013. 16:03
Esplanādē 2014 minifestivāla "Fonoklubs Rīgā" ietvaros bezmaksas uzstāšanos sniegs „Skyforger”, „Pienvedēja piedzīvojumi”, „Mango” un „Tribes of the city”

Piektdien, 13.septembrī, jau no pl.20.00 kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 minifestivālā „Fonoklubs Rīgā”  ar vērienīgu mūzikas programmu uzstāsies grupas „Skyforger”, „Pienvedēja piedzīvojumi”, „Tribes of the city” un „Mango”. Ar šo grupu koncertiem kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 noslēgs šīs vasaras piektdienu koncertsēriju. Pasākumu organizē Cēsu „Fonoklubs” un Nodibinājums Rīga 2014. Koncerts bez maksas.

Koncertu sāks indie roka apvienību „Tribes of the City”, kā arī jauno, enerģisko un progresīvo Ska grupa „Mango”. Pēc tam vienu no saviem retajiem koncertiem Rīgā sniegs pagānmetāla grupa „Skyforger”. Koncertu noslēgs pašmāju alternatīvā roka ilggadējie līderi un pionieri „Pienvedēja piedzīvojumi”, kuri uzstāsies savu 20 gadu jubilejas svinību ietvaros.

Visas vasaras garumā kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 ik piektdienu ir norisinājušies vairāk nekā 15 brīvdabas koncerti, tostarp festivāla Positivus preparty un tautas sadziedāšanās kopā ar diriģentu Intu Teterovski. 

Sezonas noslēguma pasākums ir tapis sadarbībā ar Cēsu organizatoru apvienību „Fono”, kas iepriekš organizējusi festivālu „Fonofest”, kā arī izveidojusi vienu no populārākajām Cēsu izklaides vietām „Fonoklubu”, kas septembrī svinēs piecu gadu jubileju.

Lasi vēl

Komentāri

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

19.jūn
trešdiena

N0tinghila

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
20.jūn
ceturtdiena

Rash Decision (UK) / Johny & The Burnouts

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
21.jūn
piektdiena

Symbolic vasaras saulgriežos

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
26.jūn
trešdiena

Dragons/Doyle

Aleponija, Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22 Riga, Latvia
27.jūn
ceturtdiena

SABER TIGER (サーベル・タイガーJapāna, heavy metal)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS