ZIŅAS

Piektdiena Esplanādē 2014 ar Skyforger

Alternative.lv 11.09.2013. 16:03
Esplanādē 2014 minifestivāla "Fonoklubs Rīgā" ietvaros bezmaksas uzstāšanos sniegs „Skyforger”, „Pienvedēja piedzīvojumi”, „Mango” un „Tribes of the city”

Piektdien, 13.septembrī, jau no pl.20.00 kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 minifestivālā „Fonoklubs Rīgā”  ar vērienīgu mūzikas programmu uzstāsies grupas „Skyforger”, „Pienvedēja piedzīvojumi”, „Tribes of the city” un „Mango”. Ar šo grupu koncertiem kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 noslēgs šīs vasaras piektdienu koncertsēriju. Pasākumu organizē Cēsu „Fonoklubs” un Nodibinājums Rīga 2014. Koncerts bez maksas.

Koncertu sāks indie roka apvienību „Tribes of the City”, kā arī jauno, enerģisko un progresīvo Ska grupa „Mango”. Pēc tam vienu no saviem retajiem koncertiem Rīgā sniegs pagānmetāla grupa „Skyforger”. Koncertu noslēgs pašmāju alternatīvā roka ilggadējie līderi un pionieri „Pienvedēja piedzīvojumi”, kuri uzstāsies savu 20 gadu jubilejas svinību ietvaros.

Visas vasaras garumā kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 ik piektdienu ir norisinājušies vairāk nekā 15 brīvdabas koncerti, tostarp festivāla Positivus preparty un tautas sadziedāšanās kopā ar diriģentu Intu Teterovski. 

Sezonas noslēguma pasākums ir tapis sadarbībā ar Cēsu organizatoru apvienību „Fono”, kas iepriekš organizējusi festivālu „Fonofest”, kā arī izveidojusi vienu no populārākajām Cēsu izklaides vietām „Fonoklubu”, kas septembrī svinēs piecu gadu jubileju.

Lasi vēl

Komentāri

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.dec
piektdiena

Fools on Parade

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
6.dec
piektdiena

Gnoomes (RU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
7.dec
sestdiena

Nikto + Elvi Soulsystems

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
19.feb
trešdiena

Alcest {fr} Birds In Row {Fr} Kaelan Mikla {Is}

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

FORUMS