ZIŅAS

Noskaidroti "Hadrons 2015" finālisti

Hadrons 18.05.2015. 11:40
Noskaidrotas sešas jaunās studentu, mūziķu grupas, kuras 21. maijā, plkst. 21:00 uzstāsies Jauno mūziķu konursa “HADRONS 2015” finālā un ikvienam interesentam demonstrēs savu radošumu un muzikalitāti

Finālam izvirzītas apvienības: S.A.D., TRIS, Cilvēks sapņotājs, Gatis Ziema un призраки разврата, AnimaVolo, kā arī Chomsky Chess Club. Koncerta sākums plkst. 19:00, kā īpašie viesi šajā koncertā uzstāsies vieni no iepriekšējo gadu uzvarētājiem “Das Sonntags Legion”.

Līdz 20. maija pusnaktij ikviens var nobalsot interneta vietnē naba.lv/hadrons par sev tīkamāko grupu, šādā veidā nosakot, kura no jauno mūziķu apvienībām saņems īpašu skatītāju simpātiju balvu. Bet konkursa galvenos uzvarētājus noteiks žūrija 21. maija vakarā, pēc tam, kad visas finālgrupas būs sniegušas savus dzīvā izpildījuma priekšnesumus. Uz šo finālkoncertu, lai ieradzītu jaunās mūzikas grupas dzīvē ir aicināts ikviens interesents, konkursa sākums plkst. 19:00, ieeja bez maksas. Jaunās grupas vērtēs profesionāļa žūrija – mūzikas žurnālisti, mūzikas industrijas pārstāvji un studentu organizāciju pārstāvji. Koncerta aktualitātēm var sekot līdzi Facbook.com vietnē.

Latvijas Universitātes (LU) šogad konkurss notiek jau desmito gadu un kopumā tajā dalību pieteikušas vairāk nekā 200 grupas, pirmoreiz paplašinot iespēju konkursā piedalīties ne tikai LU studentiem. Iepriekšējo gadu uzvarētājas – “DJ Krankenwagen”, “Nepilngadīgā Anna”, „Starmetis”, „Das Sonntags Legion”, „The Movies” (tagad „Tribes of the City”), „Ēnu kaleidoskops”, grupa “Nē!” - pēc tam izdevušas arī ierakstus un kļuvušas pazīstamas ne tikai Latvijā.

Jaunajām mūzikas grupām tā ir iespēja parādīt sevi plašākai sabiedrībai – galvenajā balvā iegūstot ieraksta laiku studijā “SKAN” un iespējas startēt uz vasaras festivāla “LABA DABA”, festivāla “Bildes” un jauno studentu svētku “Aristotelis” skatuvēm.

 

Lasi vēl

Komentāri

Bijāt aizgājuši? Man nesanāca, un neviena atsauksme.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

15.nov
piektdiena

KUMOSIŅŠ

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
15.nov
piektdiena

NUVO un Simia Sapiens (Šveice)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars / Kafkaesque / Burning Dawn

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
15.nov
piektdiena

Evergreen Mars | Kafkaesque

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
16.nov
sestdiena

Amenra (BE), E-L-R Ylva

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS