ZIŅAS

Noasā uzstāsies Eschatos

Eschatos 17.09.2019. 09:10
25. septembrī peldošajā mākslas galerijā "NOASS" uzstāsies metāla apvienība "Eschatos".

Apvienība Eschatos dibināta 2012. gadā un kopš tā laika ierakstījusi un izdevusi divus pilnmetrāžas albumus — Hierophanies (2013) un The Grand Noir (2015), un EP Mære, kas iznāca 2017. gada nogalē. Visi trīs albumi ir kritiķu atzīti vairākos starptautiskos un labi zināmos muzikas izdevumos, tai skaitā Decibel Magazine, Angry Metal Guy, Distorted Sound Magazine. Abi pirmie albumi izdoti arī kasetes formātā amerikāņu Tridroid un Starwolf records paspārnē. Tāpat sadarbībā ar amerikāņu kompāniju Flesh Vessel tika izdota arī The Grand Noir vinila versija.2019. gada sākumā ierakstam Mære tapusi arī vinila versija, kuras māksliniecisko noformējumu veidoja māksliniece Laimdota Malle. Katru plates vāku veido oriģināli, melni un balti kokgrebuma atspiedumi un tās ir numurētas ar roku. Kopā izgatavoti 300 eksemplāri, no kuriem daži būs pieejami arī koncerta laikā.

sākums pēc plkst. 20:00
Biļetes iepriekšpārdošanā 5 EUR, pie ieejas 7 EUR.

Foto Neils Saxons.

Lasi vēl

Komentāri

Viņu koncertam bija jābūt 28.augustā. Paskatos mājaslapā - jā, ir. Sēdos uz velosipēda un devos uz noasu. Piebraucu, plkst. 20:00, nekas nav sācies. Sēžu ārā,skatos, nāk Gobziņš. Tad dzirdu - kāds iekšā vingrinās ar bazūni. Akurat - Eschatos vietā uzstājās "Resnie putni un R.Gobziņš". Kurš šoreiz viņus aizvietos, Lapčenoks? :D
Jā, Lapčenoks blekmetāla apdarē.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga

FORUMS