ZIŅAS

„Nabaklab” notiks ukraiņu grupas Stoned Jesus koncerts

Nabaklab 12.12.2014. 11:30
Piektdien, 12. decembrī, Vecrīgas klubā „Nabaklab” notiks ukraiņu stoner metal grupas „Stoned Jesus” koncerts, ko iesildīs pašmāju Omertà un Diseim.

„Stoned Jesus” radās 2009. gadā Kijevā, iesākumā, kā grupas līdera, solomākslinieka minimālista Igora Krobaka blakusprojekts, kurā mūziķis vairāk pievērsās rokmūzikas tumšākajai pusei, radot sludge un post-metal stilistikā ieturētus skaņdarbus. Drīz vien projekts pārtapa par patstāvīgu kolektīvu ar nosaukumu „Stones Jesus” un tā skanējums kļuva tuvāks stoner rock un agrīnajam doom metal, raisot asociācijas ar agrīno „Black Sabbath”, vai vēlāko gadu „Electric Wizzard” daiļradi. Uzreiz pēc pirmā grupas albuma „First Communion” izdošanas, sekoja vairākas koncerttūres Krievijā un Ukrainā.

2012. gadā tiek izdots grupas otrais albums - „Seven Thunders Roar” , kurā iekļautā dziesma „I Am The Montain” uz šo brīdi klausīta jau vairāk par miljonu reižu.

Baltijas valstu alternatīvās mūzikas cienītājiem noteikti atmiņā būs palikusi arī grupas iespaidīgā uzstāšanās aizgājušā gada „Devilstone” festivālā, Lietuvā.

Pavisam nesen grupa publiskojusi singlu „Here Comes The Robots” no drīzumā gaidāmā albuma.


Bez „Stoned Jesus” koncertā uzstāsies arī vairākas pašmāju smagās mūzikas apvienības Omertà un Diseim.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21:00. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv

Lasi vēl

Komentāri

Nu forši!!!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
25.jan
sestdiena

Zona, Baltais Ciemiņš, Nikotīņi

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
25.jan
sestdiena

Dark Nexus // Lureaway // Overcast Rain

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
25.jan
sestdiena

Blank | Black Medicine Tour

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga

FORUMS